Skocz do zawartości

Ujawniono scenogramy z katastrofy


zuymen

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe... Poczytaj na ten temat i powiedz mi:

Dlaczego polacy nie ubiegali się o powołanie międzynarodowej komisji d/s badanie tego wypadku?

Dlaczego ruscy nie chcą udostępnić Audio ze skrzynek tylko dają jakieś kopie?

Dlaczego jest tyle {niezr} ? Aż tak niewyraźnie Polacy mówią? :]

Dlaczego piloci "ignorowali" (?) komunikaty TAWS'a?

Co robili Ci wszyscy wojskowi na miejscu katastrofy VIA filmik tego świadka co kalkulatorem kręcił film

...

Zmartwię Ciebie i resztę, ale jest ZA dużo pytań i ZA mało odpowiedzi. Może i są to jakieś fantastyczne teorie spiskowe, jednak nic nie przekonuje mnie abym twierdził inaczej. Począwszy od manipulacji w mediach na zachowaniu strony rosyjskiej.

Tyle ode mnie w temacie. Jak kogoś interesują takie "nieprawdopodobne teorie spiskowe" to zapraszam na https://www.smolensk-2010.pl - poczytajcie.

PS. Nie jestem "za" PiS ani za PO. Jestem za Prawdą.

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Te Wasze bajdurzenie i zaufanie do Rosjan (polskiej ekipy również) doskonale podsumowuje tytuł tego wątku-scenogramy. :( Autor nieświadomie zapewne (nie rozumie znaczenia pewnych słów) wpisał się w spiskową teorię, hehe.

Na moje oko to Rosjanie rozgrywają nas jak chcą, wykorzystują do tego konflikt wewnętrzny i skandaliczne zachowanie Komorowskiego i spółki. O Tusku nie będę wspominał, wyraźnie przerosło tego człowieka premierowanie. Na razie to rozgrywanie nie było tak widoczne ale jak do akcji wkroczył Kaczyński ze swoją świtą to cyrk widać na całego. PO uparcie lansuje tezę o całkowitym zaufaniu do Rosjan (większego idiotyzmu chyba nie mogli wymyślić, vide dziwne zamieszanie z kontrolerem którego nikt nie może przesłuchać), PiS miota się i nie wie jaką strategię przyjąć (z jednej strony chcieliby ostro dowalić rządowi, z drugiej wahają się). W efekcie nie ma żadnej poważnej siły politycznej która dbałaby o interes kraju. Skończy się na winie pilotów i w domyśle naciskach (piloci to samobójcy, pomimo wycia wskaźników i 20m od ziemi dalej schodzili :().

Może to niepopularne ale na moje oko najprawdopodobniejszą tezą jest awaria silnika lub sterów w końcowej fazie lotów. Tezę kilka/kilkanaście dni temu przedstawił Nasz Dziennik. Nie, nikt przy tym nie majstrował, po prostu zbieg okoliczności, może szybka prędkość schodzenia coś uszkodziła i tyle. Dodatkowo zawalił kontroler rosyjski podając złe dane i bez sensu naprowadzając do końca samolot w ziemię. Na pierwszy rzut oka wygląda to jakby w tej budzie na lotnisku ostro tankowali od rana, hehe. Rosjanie czyszczą swoją winę, my nie robimy nic (robimy na siłę winnego z Kaczyńskiego), skończy się jak zawsze.

Podsumowując. Stenogramy bez konkretów, nie rozumiem zwlekania z ich ujawnieniem, Rosjanie sami sobie sprezentowali wszelkie podejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... Poczytaj na ten temat i powiedz mi:

Dlaczego polacy nie ubiegali się o powołanie międzynarodowej komisji d/s badanie tego wypadku?

Dlaczego ruscy nie chcą udostępnić Audio ze skrzynek tylko dają jakieś kopie?

Dlaczego jest tyle {niezr} ? Aż tak niewyraźnie Polacy mówią? :]

Dlaczego piloci "ignorowali" (?) komunikaty TAWS'a?

Co robili Ci wszyscy wojskowi na miejscu katastrofy VIA filmik tego świadka co kalkulatorem kręcił film

...

Zmartwię Ciebie i resztę, ale jest ZA dużo pytań i ZA mało odpowiedzi. Może i są to jakieś fantastyczne teorie spiskowe, jednak nic nie przekonuje mnie abym twierdził inaczej. Począwszy od manipulacji w mediach na zachowaniu strony rosyjskiej.

Tyle ode mnie w temacie. Jak kogoś interesują takie "nieprawdopodobne teorie spiskowe" to zapraszam na https://www.smolensk-2010.pl - poczytajcie.

PS. Nie jestem "za" PiS ani za PO. Jestem za Prawdą.

Stary to nam zadajesz takie pytania? Ja osobiście znam się tyle na odczytywaniu zapisów z czarnych skrzynek czy na jakimś TAWS'ie co na anatomii pingwinów, myślę że podobnie co koledzy z tego forum, zadzwoń sobie do jakiegoś eksperta z dziedziny lotnictwa i jego o to zapytaj, bo w taki sposób to tylko piszemy bez sensu posty, dlaczego było tak a nie inaczej itp.

Dlaczego ruscy nie dają audio? Polscy eksperci już słyszeli audio z zapisów (przykładowo E. Klich) ja osobiście nie chcę żeby kiedykolwiek udostępnili te zapisy...

Na niektóre pytania sam sobie możesz odpowiedzieć.... Co robili wojskowi na miejscu katastrofy? Bo lotnisko w Smoleńsku to lotnisko wojskowe :( zdziwił bym się gdyby tam się pojawiły zakonnice zamiast wojskowych :(

Polecam ----> Ogród na balkonie <----- polecam

Polecam ----> Katalog firm <---- Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie bawi to, że jak nie było skrzynek to było źle i afera, teraz są i do tego ujawniają z nich zapisy i też źle - normalnie paranoja :(

To Ci popsuję zabawę. Jak się wypowiadasz to i czytaj wątek... w którym to jasno było napisane że Polska nie dostałą od ruskich żadnych skrzynek... tylko kopie.

Kopiowanie na pewno dobrze wpłynęło na jakość. A sobie zostawili oryginały.

Jakby ruscy nie maczali w tym paluchów to by od razu wszystko dali takie jakie znaleźli na polu żeby nie było podejrzeń na nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby nie wiem jak i kto tłumaczył daltoniście, że to kolor np. czerwony, to i tak daltonista widzi szary.

Tak samo jest z wyznawcami teorii spiskowych - zawsze widza swoje i po swojemu. Ten typ tak po prostu ma i już.

Zgadzam się w zupełności, ostatnio słyszałem tekst... "Czemu ruscy zabili na prezydenta?!". Nic tylko z siekierą na ruskich lecieć żeby nam skrzynki oddali :(

Polecam ----> Ogród na balkonie <----- polecam

Polecam ----> Katalog firm <---- Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak już na granicy Polsko Chńskiej będzie spokój, to ja Was pytam:

Kto będzie winny katastrofom gdzie polacy uczestniczą?

Kto spowoduje wybuchy wulkanów, by tylko amerykański prezio nie przyleciał na pochówek?

Kto będzie wodę do rzek pompował by nas zalewało?

Kto chmury rozgoni by nas przypiekało i plony nasze paliło?

No kto?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xann

To nie tak - cytując jedną z reklam - to wina internetu bzzprzewodowego, kiedyś w kablu siedział i był spokój a teraz samoloty rozbija :(

Prawdy nie poznamy i pewnie będzie się to ciągnęło jak sprawa gen. Sikorskim. Tragiczny wypadek okazał się zamachem...

Stenogramy rozmów nie przynoszą żadnych odpowiedzi - o wiele lepiej jakby upublicznili zapisy z pozostałych skrzynek zapisujących parametry lotu - wtedy wielu niezależnych ekspertów mogłoby prowadzić własne badania.

Może uda mi się zrobić coś dobrego

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie taka rzecz:

Czy nawet przez chwilę nie zastanawialiście się, że mógł to być zamach? Od razu przyjęliście informacje podawane w mediach, że to był wypadek? Dla was wszystko jest takie oczywiste, że był to najzwyklejszy w świecie wypadek?

Ostatnia katastrofa samolotu w Polsce (nie mówię o awionetkach czy CASA) była jakoś w '86 roku.

Ja proszę was tylko o jedno: miejcie własny rozum. Nie dajcie sobie wmówić, że to był tylko nieszczęśliwy wypadek bo pilot był niedoświadczony, bo mgła, bo coś tam... Zauważcie ile różnych wersji wydarzeń jest....

Kolejna rzecz do przemyślenia: Czy wg was Ruscy nie byli by do czegoś takiego zdolni? Czy nie mieliby w tym interesu?

Nie chce mi się pisać wywodu na całą stronę ale zastanówcie się... tylko tyle.

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdy nie poznamy i pewnie będzie się to ciągnęło jak sprawa gen. Sikorskim. Tragiczny wypadek okazał się zamachem...
To też na chwilę obecną (mogę się mylić, bo ostatnio jakoś nigdzie nie słyszałem by to ktoś potwierdził) są chyba tylko wymysły/domysły :(

Gdyby ruscy chcieli to zrobić, to samolot by spadł zanim opuścił by nasz obszar, a nie zrobili to tak by mieć ten cały bajzel po swojej stronie :(

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie taka rzecz:

Czy nawet przez chwilę nie zastanawialiście się, że mógł to być zamach? Od razu przyjęliście informacje podawane w mediach, że to był wypadek? Dla was wszystko jest takie oczywiste, że był to najzwyklejszy w świecie wypadek?

Ostatnia katastrofa samolotu w Polsce (nie mówię o awionetkach czy CASA) była jakoś w '86 roku.

Ja proszę was tylko o jedno: miejcie własny rozum. Nie dajcie sobie wmówić, że to był tylko nieszczęśliwy wypadek bo pilot był niedoświadczony, bo mgła, bo coś tam... Zauważcie ile różnych wersji wydarzeń jest....

Kolejna rzecz do przemyślenia: Czy wg was Ruscy nie byli by do czegoś takiego zdolni? Czy nie mieliby w tym interesu?

Nie chce mi się pisać wywodu na całą stronę ale zastanówcie się... tylko tyle.

Zastanawiamy się, ale bierzemy wszystko z pewnym dystansem co mówią w mediach itp.

Pamiętasz sprawę z Gruzji gdzie ś.p. Protasiuk był drugim pilotem? Teraz Kaczyński mówi: "dlaczego podjęto decyzję o lądowaniu mimo złych warunków pogodowych. - To jest kwestia już nie tylko takiej czy innej oceny, ale po prostu pragmatyki, a nawet prawa karnego" jest na onecie.

Polecam ----> Ogród na balkonie <----- polecam

Polecam ----> Katalog firm <---- Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko, że: ich podwórko - ich zasady.

A dwa, na pewno nie było tak, że się tam ktoś obudził rano i pomyślał "a zestrzeliłby se tupolewa", tylko było to planowane baardzoo długo (przypomnę, że kilka m-sc wcześniej ten sam TUpol był na przeglądzie w rosyji).

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko, że: ich podwórko - ich zasady.

A dwa, na pewno nie było tak, że się tam ktoś obudził rano i pomyślał "a zestrzeliłby se tupolewa", tylko było to planowane baardzoo długo (przypomnę, że kilka m-sc wcześniej ten sam TUpol był na przeglądzie w rosyji).

Stary a jak się rozbije nie daj Boże F16 to też będziesz pisał że to amerykanie zaplanowali zamach bo samolot ma przeglądy w USA? jak masz wypadek samochodowy to idziesz się sądzić w warsztatem który Ci wóz serwisuje?

Polecam ----> Ogród na balkonie <----- polecam

Polecam ----> Katalog firm <---- Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności