Skocz do zawartości

Koniec peb.pl ?


Rocky77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Zamykanie for nie ma sensu. Zamkniesz jedno, a powstanie 10 na jego miejscu bo liczy się $$$.

Teoretycznie sposób jest jeden-> zamknąć rapidshare, ale to akurat walka z wiatrakami.

A co jak zamkniesz rapidshare to nie powstanie 10 na jego miejscu?

Jeśli chodzi o rynek hostingów typu rapidshare to pomimo dominacji gigantów widać, że takie serwisy jak np. hotfile.com, czy inne mogą się wbić w ciągu roku do czołówki stron internetowych na świecie. Jedyne co potrzeba na starcie to trochę serwerów i odpowiednie zarządzanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem coś z innej strony. W PL są ogólnie chore przepisy i tak na prawdę szary człowiek nawet jak ma dobre chęci nie jest w stanie kupić legalnie mp3 czy filmów. Powoli się to rusza ale baaardzo ociężale. Budowanie świadomości wśród ludzi też jest trudna zwłaszcza, że średnia zarobków w naszym kraju równa się 20 płytom CDA. Nie ma się co dziwić. Wiem, że to nie wytłumaczenie, ale...

Mnie denerwuje, że wszędzie na świecie utwory kupione na Beatportcie czy Amazonie są legalne a u nas nie. W świetle naszego prawa nie ważne czy kupisz mp3 czy zapier... z pebshopa to i tak jest nielegalna.

Zacznijmy leczyć przyczyny a nie skutki... Tylko, że u nas zawsze na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mówię, że się da. Ja mówię, że sam dużo kupuję i dużo "kradnę" bo nie mam wyjścia. Jako, że sam co nie co z tantiemów zarabiam to staram się szanować "znajomych" z branży. Ale powodzenie stron typu peb mnie wcale nie dziwi. Zwłaszcza u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakby nie było ekipa peb.pl nie ma siana we łbie i wie jak się zabezpieczyć i zadbać o wszystko :) jak narazie dowalił ich tylko M$ ale też z tego wyszli :) a możecie się o tym przekonać, że nie znajdziecie nic z tej firmy na tej stronie :)

https://peb.pl/system/818880-rapidshare-mic...sional-sp3.html

I też produktów automapy nie ma (kiedyś szukałem, aby zobaczyć rozmiar plików, czy aby zmieści mi się do pamięci PDA...) -> widać jak ktoś potrafi zadbać o swoje interesy to wyjdzie z tego zwycięsko, wystarczy tylko chcieć ;-)

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności