Skocz do zawartości

Problemy żołądkowe


Oki

Sonda - problemy żołądkowe  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile średnio piwek lud odpowiedników piwka pijesz miesięcznie?

    • 0
      13
    • Od 0 do 10
      12
    • Od 11 do 20
      6
    • Od 21 do 30
      4
    • Od 31 do 40
      6
    • Od 41 do 50
      3
    • Od 50 do 70
      3
    • Od 71 do 100
      4
    • Od 100 do 150
      1
    • Powyżej 150
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak to robicie, myślę o kacu. U mnie kac to zawsze kac gigant. Ja niespodziewanie znalazłem całkiem niezły środek kojący bule następnego dnia mianowicie, mam lekkie przeziębienie, boli mnie gardło i wczoraj walnąłem 5 grzanych piwek z miodem w nadziei, że mi pomogą, a po nich jeszcze kubek rumianku. Dzisiaj rano cud, kaca nie ma ale gardło dalej boli więc poprawiam kuracje i oczywiście rumianek. Macie jakieś ciekawe autentyczne sposoby na kaca?

Przy okazji pomyślałem, że zrobię ankietę pokazującą stan nasycenia użytkowników PiO o 22:00. Tylko nie mówcie, że tu wszyscy niepijący w końcu Polak nie kaktus pić musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat mi bliski :) Zdróweczko!

Jak nie mieć kaca, nie pić dzień wcześniej - proste.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kaca oczywiście piwko z rana :)

Inny sprawdzony i pomagający mi sposób to herbatka z dużą ilością cytryny, popij nią z dwie tabletki na głowę - mi pomaga :)

E: Po czy mieliście największego kaca w życiu? :) Mnie kiedyś znajomi namówili na ŻGM... wchodzi jak woda, kopie jak prąd a na drugi w głowie Wietnam :) Najmniejszy oczywiście po whiskey ;)

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, ten rumianek to naprawdę mi pomaga ;) Główka dzisiaj mniej boli, a i z gardełkiem lepiej ;)

"Dzisiaj na trzeźwo", żeby ta ankieta dała jakieś miarodajne wyniki, trzeba było zadać pytania:

Ile razy w tygodniu raczysz się piwkiem lub odpowiednikiem?

Zazwyczaj o 22:00 po ilu piwkach lub odpowiednikach jesteś?

Jak widać na moim przykładzie ma to nie mały wpływ na jakość postów :D

P.S. Widzę, że mamy wśród nas paru zawodowców, Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie nigdy niemam kaca bo 1)Prawie nie pije piwa,wyłącznie mocne alkohole

2)Nigdy nie pije bez dobrej zakąski

3)Nigdy nie popijam

4)Nie polecam więcej jak 0,7 na głowę;)

u mnie to działa,właśnie tak piją Rosjanie,Ukraińcy i Białorusini uważam metoda dobra do naśladowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ja będę pierwszym odmieńcem - moja średnia miesięczna to 0 piw i średnia roczna 0 piw. Alkohol to tylko naprawdę w dobrej grupie przyjaciół i okolicznościowo (sylwek słabe święto i zero alkoholu) czyli takie moje prywatne święta to 3 - 4 x do roku ale wtedy jadę po bandzie z ciekawymi kombinacjami (nie podam jakie bo w PL to za to można iść siedzieć hehehe) i co ważna kacyk nie występuje

Ale z za młodych czasów się piło trochę i jest jeden może 2 dobre sposoby na kaca

1) najedz się DUŻO witaminy E (ale dużo to jakieś 30 - 50 tabletek to takie minimum - tylko patrz żeby to była czysta witamina E bez dodatków innych ;)) i możesz pić stary ile wlezie - podniesie wytrzymałość o 300 - 500% (tym sposobem nawet ruska przepijesz i można zarobić na zakładach - nie chwal się tym bo hazard zabroniony w PL :D ps jest coś lepszego niż witaminka E na picie ale też zakazane w PL więc nie podam ale ten patent może bardzoooo głowa boleć (nie polecam)

2) zjedz porządne polskie danie mocno tłuste (czystego tłuszczu raczej nie zjesz) ale np dobrą golonkę czemu nie - podniesie wytrzymałość o jakieś 100%

A jak już kacyk jest to rosołek z dużą ilością pieprzu jest genialny i dużo płynów (tłuste i gorące potrawy pomagają się podnieść)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem 'szczęsliwym' posiadaczem organizmu co się kacuje po 5-6 piwach dnia poprzedniego. I cóż - kaca przyjąć z godnościom osobistom należy ;) a co zrobić aby wypić więcej? "Po prostu zwiększ masę" :D

Cytrusy i coca cola łagodzą trochę objawy, no i najważniejsze nie palić fajek jak się pije - kac mniejszy o 50% (ale jak tu nie palić przy piwku)

A więc zdrówko

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności