Skocz do zawartości

Koniec świata 2012


vader1706

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie wiem o co takie halo...

Nie wiem jakie wy macie kalendarze ale ja mam taki w kuchni kalendarz który się kończy co roku :D

Oczywiście nie wierzę w tego typu bzdury.

Na temat końca świata jest tylko jedna teoria która ma szanse być prawdziwa. Teoria ta mówi że wszechświat się z czasem rozszerza... po pewnym czasie zaczyna się kurczyć do nieskończoności i potem znowu rozszerzać i kiedy się znowu rozszerza to wszystko dzieje się od początku... i tak w kółko. Znaczy to tyle że za pewien czas znowu będę pisał tego posta.

Dlatego niby nie piszę nic długiego ale wygodnie się rozwaliłem w fotelu bo jak mam to w kółko robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy słyszeliście ale jest jeszcze kalendarz czerwców i marców! To jest dopiero zuooo :D

Ja na początku w to wierzyłem, ale stwierdzam, że nawet jak to prawda - to mam to gdzieś. Świat wreszcie stanie się lepszy = przestanie istnieć.

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majów? Zadaje się, że oni nic takiego nie przepowiedzieli a tylko w 2012 roku kończy się ich kalendarz.

no właśnie, mój biurkowy kończy się 31.12.2010, czy to znaczy, że będzie wtedy koniec świata? :)

Tworzenie, wsparcie sklepów na Prestashop GoPresta.pl zapraszam do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat końca świata jest tylko jedna teoria która ma szanse być prawdziwa. Teoria ta mówi że wszechświat się z czasem rozszerza... po pewnym czasie zaczyna się kurczyć do nieskończoności i potem znowu rozszerzać

Ta teoria już upadła - wszechświat rozszerza się z rosnącą prędkością, więc już się nie skurczy, będzie rozszerzał się w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja żona zadała mi pytanie... I co teraz robić?

Żyć na maxa przez 2 lata, przeszaleć, przejeździć cały świat (zapożyczyć się po uszy ile się tylko da, by mieć na te szaleńswa) itp i w przypadku gdy nie będzie końca kopać się w ( )( ), że wszystko się przepuściło...

Czy nadal żyć zachowawczo, analizować, ciułać, a gdy nastąpi koniec to kopać się w ( )( ), że się zmarnowało te 2 lata, zamiast bawić się jak Pany...

Co nie wybierzesz, to i tak ( )( ) skopana :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności