Skocz do zawartości

Koniec świata 2012


vader1706

Rekomendowane odpowiedzi

To Sobieski żył w średniowieczu? Chyba byłem na kacu na tej lekcji...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

... OK TO MAMY POCZĄTEK KOŃCA ŚWIATA ..

Dobranoc

i mam nadzieje do jutra do dzień dobry :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE nie znacie się, to ma być po południu naszego czasu ;) A o 11:11 ma być jakaś rewolucja anonymouse, pożyjemy, zobaczymy... choć może nam niewiele tego życia pozostało :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś mija przegląd w samochodzie i jak się nic z tym Światem nie spieprzy to będę musiał jednak podjechać do diagnosty ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wzajem, już od paru godzin jest 21 w Australii i jakoś nic się nie wydarzyło

bo to ma być 3PM 21-12-12 według kalendarza majów... czy pszczółek Maja??? cholera... z rana mi się wszystko plącze :D

nie zapłaciłem podatków

i kupiłem złoto... myślicie, że jutro będzie coś warte?

kupiłem jeszcze kilka rumaków... te będą warte nawet po drugiej stronie :D Master of Puppets je kocha nawet bardziej niż ja... będę mógł z nim pohandlować :P

do wszystkich 'życzliwych': termin płatności VAT mam do 27... zatem nie spamujcie już mojego US... i tak się już przyzwyczaili do donosów na moją firmę :P

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wchodząc do sklepu, stwierdziłem, że jeżeli jutro ma być koniec to kupię sobie butelkę Jacka.. Już nie mogę się doczekać by ją otworzyć :D

Edit:

Znalazłem kolejną brednie na wp.

W 1503 Nostradamus miał dokonać następującej przepowiedni:
koniec przyjdzie z łagodnego poranka, kiedy tańczący koń osiągnie 9 kół.
Co bardziej dociekliwi doszukali się w tym aluzji do piosenki Gangnam Style koreańskiego wykonawcy PSY.
Korea bowiem nazywana jest "krajem łagodnego poranka". Piosenkarz wykonuje w piosence ruchy przypominające końskie.
Rzekome dziewięć kół to... dziewięć zer. Czyli 1 mld odsłon piosenki w serwisie YouTube.
Szybki rzut oka na ten serwis - do miliarda brakuje już tylko niecałych 3 milionów.
Przepowiednia brzmi intrygująco poza jednym drobnym detalem - 1503 to rok urodzenia tego lekarza i okultysty.
A może kto inny jest jej autorem?
Źródło:wp.pl

:hi:

Kontakt: gg:7910861, PW
Zapraszam do sklepu: Sterkowski.pl - Czapki i kapelusze na każdą głowę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności