Skocz do zawartości

Koniec świata 2012


vader1706

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Hehe, na Polsacie od około miesiąca dwóch pojawia się między reklamami wstawka z napisem 21.12.2012 i wybuchającą Ziemią; jakby co, to ja do końca robię swoje ;)

P.s. Media Markt promuje okazje na koniec świata :)https://www.mediamarkt.pl/koniec-swiata,b-217

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle, a może wręcz wysmienicie. Jeżeli świat będzie nadal 22 istniał, to ten co ustalał tą date powinien zostać zwolniony. Jeżeli 22 będzie po świecie, to jednak ten ustalający datę powinien zostać bohaterem ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja tez wiem jak wyginęli - to byli sami geje i lesbijki!

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że społeczeństwo zostało poprzez internet zasypane "śmieciowymi informacjami". Większość nie potrafi oddzielić ziarna od plew. Kiedyś inne bardziej staranne media kierowały "przekazy". Taka ludzka natura, wybierać to co lekkie, łatwe i przyjemne. Właściciele portali mają raczej niskie poczucie misji. Liczą się tematy poczytne i generujące jak najmniejsze koszty. Komercyjny świat... Chyba już dogoniliśmy w pewnej dziedzinie amerykanów ;)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rok 2000 także ludzie czekali - czy nic się nie wydarzyło? Ależ tak - nowe czasy - internet w każdym domu, książki (ebooki), muzyka i filmy z sieci.

XII 2012 to koniec Ery Ryb, inaczej Ery Chrześcijan, Ery Katolików. (Era Ryb - Ryba = Chrześcijanin, Katolik).

Zmiany będą płynne, jak w roku 2000 - Ryby, Chrześcijanie, zaczną odchodzić, coraz mniej będzie Katolików. Będziemy wchodzili w Erę Wodnika (Woda = Życie). Religia katolicka zacznie być spychana w zapomnienie przez nową filozofię New Age.

New%20Age1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności