Skocz do zawartości

Fiskus bierze się za Allegro.


brzoza24

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że to i tak by nic nie dało. Oni mają dostęp do twojego konta bankowego, sprawdzą przelewy i już się nie wytłumaczysz...

Chyba że da się mieć jakieś tajemne, zagraniczne konta bankowe, do których nam się nie dobiorą, tego już niestety nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego nie pamietam,zapomniałem hasła itp kontrola to kontrola i nie ma zmiłuj się :D

na allego sprzedaje się nie tylko guziki a całe tiry towaru i za tą cześc chce się wziąść fiskus nie za paczke guzików a za całego tira tych guziczków

Xann,jakbyś cały czas tak mądrze pisał ... :) 150% prawdy, drobnych handlarzy to oni z pewnością nie ruszą ale są ludzie (konkurencyjne sklepy agd/rtv) gdzie ty jako legalny handlarz płacąc dochodowy zusy itp masz np cene za lodówke 2000 pln a u konkurencji nieopodatkowanej będzie t a sama lodówka za cene 1400 PLN, nawet największy głupek widząc że ma ten samtowar 600 pln taniej bierze ten tańszy (w koncu i to sklep i to sklep), nie interesuje go jak ze sprzedanej lodówki rozliczy się sklep...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności