Skocz do zawartości

Bezpieczny komputer


mateuszek789

Rekomendowane odpowiedzi

- zdrowy rozsądek (to co np. Mion pisał, plus nie trzymanie haseł w programach)

Nietrzymanie haseł w programach też nie jest takie dobre jak się wydaje, bo prowadzi do ustawiania zbyt prostych haseł.

W szczególności hasła o długości <=6 oraz hasła numeryczne są bardzo niebezpieczne - można je odgadnąć w kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to było sprawdzane? :)

No dobra minimum 8 znaków i wchodzi na silne. Zależy gdzie się mierzy ;)

W home jak zakładam pocztę do domeny to jest taki głupi wskaźnik, mi hasła pasują jak najkrótsze i takie tam wstawiałem ale nie przyjmowało bo niby za słabe to wstawiłem właśnie cóś w stylu powyżej i wyszło super mocne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietrzymanie haseł w programach też nie jest takie dobre jak się wydaje, bo prowadzi do ustawiania zbyt prostych haseł.

W szczególności hasła o długości <=6 oraz hasła numeryczne są bardzo niebezpieczne - można je odgadnąć w kilka dni.

Nietrzymanie haseł plus zdrowy rozsądek o ktorym wspominałem załatwi hasła 6 znakowe, ja dla przykładu mam takie, których nie zapamiętam w wiekszości, ale mam też takie co pamietam i mają po: 16 znaków alfanumerycznych ;)

@kukis, mam all legal na firmowwym lapku i miałem nie jedną infekcje, dlatego mówię, że to nie jest pewniak, a czynnik ludzki to zdrowy rozsądek, ale oczywiście masz racje, legal to dostęp do aktuyalek i co ktoś napisał, masz pewnośc, że w samym sofcie ktoś jakiegos syfu nie podrzucił :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności