Skocz do zawartości

Czy Googiel zwariował?


Oki

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu G implementował historię wyszukiwań. Zmyliła ona dużo "świadomych" użytkowników PiO. Moja strona na pierwszym miejscu w jeden dzień :);)?

Ciekawy jestem jaki to ma wpływ na "nieświadomych użytkowników zwyczajnych komputerów", którzy jej nie wyłączają. Jeżeli ktoś "nieświadomy" klika tylko Top10 to raczej ciężko na jego kompie będzie mu zobaczyć waszą, z mozołem pozycjonowaną stronę.

Jaki to ma sens z punktu widzenia G ? Nie rozumiem. Chyba na siłę chcą ulepszać coś co jest niemal idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

# Wyświetlaj swoją aktywność przeglądania zasobów sieciowych i zarządzaj nią.

Nie możesz znaleźć tej fajnej witryny z zeszłego tygodnia? Zapomnij o tym problemie. Usługa Historia Online umożliwia wyświetlanie i przeszukiwanie pełnego tekstu oglądanych stron, włącznie z wynikami wyszukiwania Google, stronami internetowymi, grafiką, plikami wideo oraz wiadomościami. Możesz również zarządzać swoją aktywnością przeglądania zasobów sieciowych i w dowolnym momencie usuwać elementy ze swojej historii.

# Wyniki wyszukiwania dopasowane do Twoich potrzeb.

Dzięki usłudze Historia Online otrzymujesz lepiej dopasowane wyniki wyszukiwania oparte na historycznych zapytaniach w Google i oglądanych w przeszłości witrynach. Nie od razu zauważysz różnicę w wynikach wyszukiwania, ale w miarę korzystania z usługi Historia Online będą się one regularnie poprawiać.

Historia to ustawienia dla poszczególnego konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to działało tak, że logowałem się do np. webmaster tools i wylogowywałem, a historia i tak dalej działała dopóki jej nie wyłączyłem. Czyli ktoś się loguje do G-mail lub i-googiel i historia mu chodzi dopóki jej nie wyłączy, chyba. Właśnie jestem ciekawy jak to u Was wyglądało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności