Skocz do zawartości

Webaplikacja zbierająca dane o serwerach


elmasterlow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Piszę z pytaniem, które może nie jest konkretnie skierowane w tę grupę, jednak wierzę w to, że znajdą się osoby znające się na rzeczy.

Chodzi konkretnie o taką rzecz: chcę napisać app, ktory zbierał będzie informacje o konkretnej usłudze na danym porcie na serwerze nie należącym do mnie.

Tu pojawia się kwestia prawna. Na ile takie działanie jest legalne - zbieranie informacji o serwerze / usludze na nim działającej i udostępnianie w postaci tekstu na stronie.

Kolejną rzeczą jest fakt korzystania z tej usługi. Czy jeżeli znajdę daną usługę to czy mogę z niej skorzystać?

/ pisałem już na dwóch dużych forach, nikt mi nawet nie odpowiedział.

/ ps. nie znam dobrze struktury forum, nie poruszam się po nim jeszcze tak jak powinienem i nie iwem czy w dobrym dziale założyłem temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności