Skocz do zawartości

kalsyfikacja pkwiu


jubi

Rekomendowane odpowiedzi

W moim lokalnym PUPie było już kilka edycji (właściwie transz kasy z Funduszu Pracy).

Firma musi istnieć 12 miesięcy, wcale nie musi być dochodowa.

Przy pierwszym razie było tak, że nie wolno było za tą kasę kupić towaru. Teraz już wolno. Ale to mało interesujące dla branży seo ;)

Generalnie warto sprawdzić dokładnie regulamin.

Poza tym warto się zapytać, czy jest szansa przepchnąć taki biznes plan - w moim mieście dla zasady odrzucają interesy związane z internetem.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem, bo takie coś próbował przepchnąc mój znajomy. Wnioski ocenia lokalna komisja - widocznie ich wiedza nt biznesu w sieci jest bardzo ograniczona i mają klapki na oczach.

Znajomy napisał, że będzie po prostu handlował towarem X. Do tego i tak potrzebował biuro i komputer, więc problemu nie było ostatecznie. Ale zadeklarował się jako sklep handlujący towarem X, ale nie internetowy.

We wniosku wpisywaliśmy dane dotyczące rynku lokalnego, a nie internetowego.

Ta kasa z Funduszu Pracy, to spoko sprawa. Dużo wysiłku nie wymaga, a można otrzymać prawie 12tys zł. Wniosek (bo biznes planem tego nazwać raczej nie można) jest prosty do wypełnienia i nie trzeba mieć nie wiaodmo jakiej wiedzy z rachunkowości.

Warto popytać się jak w danej chwili wygląda regulamin, no i czy jest w tym momencie kasa - fundusze rozchodzą się szybko - dużo ludzi z tego korzysta. Sam mam 4 takich klientów.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności