Skocz do zawartości

Strona będąca agregatorem RSS


lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Stworzyłem na szybko stronkę opartą na Wordpress'ie z plugin'em pobierającym wybrane kanały rss i publikującym je jako notki. Chciałem zapytać, czy takie coś ma jakiś sens? To znaczy, czy będzie jakieś zainteresowanie taką stroną jeśli pozostanie w takiej postaci w jakiej jest (adres strony: https://celebrityfeeds.haa.pl ). Powiedzmy, że na tej akurat byłby umieszczane jedynie newsy związane z gwiazdami telewizyjnymi.

No i jeszcze jedna sprawa. Czy to jest legalne? :]

Bardzo prosiłbym o opinie na ten temat, bo jeśli to ma sens, to od razu wykupię sobie jakieś konto, domenę i zacznę pozycjonowanie i promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jestem ciekaw czy mozna wykorzystrac kanaly rss do zbudowania strony przez co nie trzeba martwic sie o nowy content

co do legalnosci to widzialem na jednej ze stron udostepniajacej swoje artykuly przez rss ze wyrazaja zgode na ich publikowanie pod warunkiem podania zrodla

[bilety lotnicze] [strony www poznań]

"No se ganó Zamora en una hora"

Masz wolne domeny? Zaparkuj je! i zarabiaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pomysł jest taki, żeby stworzyć kilka mini-stron, z których każda byłaby nastawiona na publikacje rss'ów z jednego tematu... powiedzmy newsy o gwiazdach, muzyka, sport itp. Dałoby radę z takich stron wydoić jakieś pieniądze z AdSense np.?

Poza tym wydaje mi się, że nie jest to najgorszy pomysł na darmowy content...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predzej liczylbym na site niz kase z adsense :rotfl: Chociaz kto wie :zeby:

87534[/snapback]

tylko popatrz ile linków wychodzących a przy czyms takim ciężko o dobrą indeksacje

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki wychodzące można zamienić na linki do konkretnych postów wewnątrz strony, ale wtedy strona przestaje spełniać swoją funkcję, ponieważ pozostajemy ze skrótem newsa i bez linka do całości, ale za to z większą ilością contentu. Trochę zagmatwałem, ale ogólnie chodzi o to, żeby tytuł, który aktualnie prowadzi do całości treści na innej stronie prowadził w to miejsce, w które prowadzi "- permalink -" pod treścią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

looknij na  https://www.allrss.info/

87574[/snapback]

Chodzi Ci o to, że link do źródła jest umieszczony dopiero w 'pełnej' treści newsa? Czy to jest lepszy sposób?

Poza tym, jak myślicie... lepiej zrobić jedną stronę i podzielić na kategorie tematyczne (tak jak np. allRSS), czy stworzyć kilka mniejszych stron?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam, odgrzebuje temat troche z innym pytaniem.

Wiecie moze ktore ze stron udsotepniaja za darmo swoje newsy w calosci, ktore tylko naglowki, w ktorych nalezy podawac zrodlo???

Jakas lista by sie przydala :D

Reklama internetowa - marketing w wyszukiwarkach || Pozycjonowanie Poznań - skutecznie i profesjonalnie || Słownik online Slowka.info - tłumacz online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o to, że link do źródła jest umieszczony dopiero w 'pełnej' treści newsa? Czy to jest lepszy sposób?

Nie jestes pierwszym z tym pomyslem zobacz tu ja tak to rozwiazalem.

Poza tym, jak myślicie... lepiej zrobić jedną stronę i podzielić na kategorie tematyczne (tak jak np. allRSS), czy stworzyć kilka mniejszych stron?

Kilka roznych z roznymi adresami IP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predzej liczylbym na site niz kase z adsense :D Chociaz kto wie :)

żebyś się nie zdziwił:D Może kasa nie duża, bo czek dostał bym po 60 dniach wyświetlania reklam, ale jest;p

Sam się zdziwiłem, gdy po 2 miesiącach działalności, bez promocji, w statystykach odnotowałem 800 uniq dziennie;p Do tego wysokie pozycje(pierwsza 10) na wieeele fraz w onet(luty 9000 wejść) i google(luty 6000 wejść);p

Adsense wyświetlam od 11 dni i nie narzekam, jak narazie;p

-- update: LOL temat z wrzesnia ;p No ale co tam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilem co takiego juz wczesniej jak bylu w az domeny info za darmo i w miedzy czasie aktualizacja g. domeny nagle wystrzelily na pr=5 kilka na pr=6 (:)), reszta na na pr=4 pozytek byl z tego taki, ze linki na tych stronach wywindowaly mi stronki, ktore chcialem miec wysoko w kosmos do tego reklama kontekstowa. Niestety po rku nie mialem kasy zeby utrzymac domeny i cala flota padla (a bylo tak pieknie) mialem tych domenek ok 150 w sumie rozne rtresci teraz mam kilka, z ktorych chce skorzystac, ale narazie stoja odlogiem to przynajmniej niech na siebie zarobia i polinkuja na inne moje strony :D.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności