Skocz do zawartości

Publiker/Laohost - wirus


moskit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakis czas temu "przypomnialem sobie" ;] o Publikerze i postanowiłem sprawdzic jak mu idzie.. niestety spotkała mnie niespodzianka i okazało sie, ze pliki sa uszkodzone (wirus) .

Komp jest czysty jak łza.. w TC wlaczone jest szyfrowanie hasel itd, jest to najnowsza wersja TC.

Inne strony na innych serwerach pozostały nienaruszone..

Po rozmowie z twórcą Publikera, ustalilismy, ze kasuje Publikera i instaluje od nowa.. co tez uczynilem.

Popracował pare dni i znowu wszystko lezy..pliki sa uszkodzone.. a reszta stron/serwerow stoi nienaruszona...

Czy ktoś mial ostatnio jakies problemy z Publikerem albo Laohost jesli chodzi o wirusy? ;/

Bo nie mam pojecia co mam zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi, ale nie ujmując nikomu takie kroki poczyniłem bo o nich wiem... poza tym w serwerem Lao mam jeszcze 5 innych hostingow.. i tamte jakoś nie zostały naruszone.. :/ i to mnie dziwi.. dlatego napisałem ten temat, bo byc moze ktos ma/miał podobny problem z Lao lub Publikerem. Nie obarczam za to wina powyzszych wymienionych, po prostu szukam ewentualnosci, które mogły mieć wpływ ..

Przy ponownej instalacji Publikera, została wykorzystana baza poprzednika , odtworzyłem ja z kopii poprzedniej instalacji - czy wirus może siedziec w samej bazie?;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności