Skocz do zawartości

Jaki komunikator obsługujący gg na telefon?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jaki polecacie komunikator obsługujący sieć gg na telefon (w javie)? Najlepiej jakby obsługiwał 'nowe gg' czyli numery powyżej 8mln i nie wymagał ciągłego płacenia haraczu. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak wyżej. Obsługuje GG, Gmail, Facebook itp.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet dobrze jej skonfigurowałem, a po wejściu na palringo.mobi daje wersję na telefon z którego wchodzisz. Szkoda tylko, że komunikatu nie pamiętam, telefon chyba Samsung D900.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Mobideska korzystam na swoim telefonie od około roku - pomimo paru nieznacznych błędów da się korzystać. Niestety na telefonie mojej koleżanki odmawia współpracy - ma numer gg z nowej puli, a Mobidesk ich nie obsługuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam Ci szczerze Inspiro, darmowe, łatwe w obsłudze, obsługuje nowe numery GG, wybrałem je zamiast GG, bynajmniej lepiej mi się z niego korzysta na dotykowym telefonie (Samsung Avila), dodatkowo, jak już wspomniałem, jest darmowe w przeciwieństwie do GG na telefon, które pobiera pieniądze za korzystanie z komunikatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności