Skocz do zawartości

Zatrudnić znajomych do klikania w Googlach?


fotograf_darek

Rekomendowane odpowiedzi

A czy nie możesz zaufać ludziom z forum?. Oczywiście sami eksperymentujemy i cieszymy się gdy ktoś odkryje coś nowego. Ale wg danych które posiadam ja i wiele innych osób nie potwierdzono takiego działania kilkania.

Chiałbym dowiedzieć sie, że się myle, ale badanie które prowadzisz nic nie da jest niesystematycznie i niesystemowe :-). Jego wyniki o niczym nie będą świadczyć :-(.

Wędrówkę z 25 strony wyników na pierwszą stronę (powiedzmy 9-10 pozycję) dla słabej frazy i w miarę zoptymalizowanej strony (najelpiej już zindeksowanej) może spowodować JEDEN - (dosłownie!) Link. Wędrówka tak może trwać nawet kilka - kilkanaście tygodni i nie miec nic wspólnego z innymi działaniami dokonanymi w tym czasie.

Jeżeli np.: w czasie takiej wędrówki rzucisz palenie, a po spadku powrócisz do nałogu to czy będiesz mógł wysunąć wniosek o wzroscie pozycji w google dzięki niepaleniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Czesc Szy :)

Dzieki za odpowiedź. Ja jednak będe próbował przez najblizszy tydzień. Wydaje mi sie,ze im większa liczba kliknięć w dana strone - tym pozycja powinna byc wyższa. Nie sadze aby wyniki w pozycjonowaniu dały tylko ukryte linki czy inne zakamuflowane tricki i  sztuczki...Wszak czysto teoretycznie - na najwyzszych pozycjach powinny sie znaleźć najpopularniejsze strony

p.s. Jestem Darek z Warszawy :)

87630[/snapback]

Największe bzdury, jakie kiedy kolwiek słyszałem. :blink: A nawet gdyby (co jest bardzo mało prawdopodobne) liczyłyby się tylko unkalne kliknięcia, więc nie ma znaczenia, czy klikniesz raz, czy 96079556565800003434309509495 razy :D

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe bzdury, jakie kiedy kolwiek słyszałem. puknijsie.gif A nawet gdyby (co jest bardzo mało prawdopodobne) liczyłyby się tylko unkalne kliknięcia, więc nie ma znaczenia, czy klikniesz raz, czy 96079556565800003434309509495 razy

No i wtedy tworzysz skrypt który łączy się przez proxy i wchodzi na dany url :blink:.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak będe próbował przez najblizszy tydzień. Wydaje mi sie,ze im większa liczba kliknięć w dana strone - tym pozycja powinna byc wyższa.

87630[/snapback]

ja polecam przez następny tydzień dodawać strone do katalogów, dodatkowe linki na pewno podniosą pozycje Twojej strony w google, jestem pewien że większość użytkowników forum zgodzi się ze mną :blink:

foot.gif

Programista PHP / sql www.grzelka.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę w mniejszości.

Niech klika - bez tego się nie przekona o swoim błędnym wniosku odnośnie klikania.

Niestety jak już wcześniej pisałem od jakiegoś czasu strona wyniki G (przynajmniej dla moich stron) czasami skaczą o oczko... i obawiam się że źle powiąże przyczynę ze skutkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie w barze wczoraj myślałem nad tym...

A gdyby tak google chciało sprawdzic jaka jest popularność strony ze względu na ciekawą treść jaka się pokazuje w wyszukiwarce pod adresem

-robot tego nie potrafi zrobić

-potrafią to ludzie, więc nic innego jak zliczanie klików (unikalnych), albo ogólnie ilość wejść na stronę, bo przecież stali bywalcy też się liczą; może nawet bardziej niż unikalni :)

nie chcę tu prawić herezji, więc zaznaczam, że jeżeli istnieje zliczanie klików w google, to najprawdopodobniej tylko dla jakiś danych statystycznych i raczej nie będzie miało wpływu na pozycjonowanie z powodów, których dość juz wymieniliście :) ale wydaje mi się, że nie ma co chlopa z bledu wyprowadzac - zeżre mu cały transfer :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szy - będę więc pomagał przypadkowi.

88045[/snapback]

A dodajesz oprócz tego stronę do katalogów? Może link do Twojej stronki jest na jakiejś stronie, która jest dobrze wypozycjonowana... Pozdro

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja choc jestem początkującym pozycjonerem ostatnio zauważam baaardzo dziwne wyniki moich prac.

Przed chwilką zauważyłem, że jestem na 1 miejscu w google w tak niecałkiem głupiej frazie!

tym większe jest moje zdziwnie, że dodałem ją dosłownie do kilku katalogów! wejść jest mało. Sprawdzałem w cpanelu.

Inne moje strony też są wysoko.

Podstawowym co zauwazyłem, to to, że jedna moja główna domena którą pozycjonuję poszła bardzo wysoko (wacha się między 10-11 pozycją) na całkiem nieoczekiwaną frazę!

Tytuł w wynikach NIE ZACHĘCA do klikania bo stronę chciałem wypchnąć na inna frazę która jest w tytule.

Mało osób wchodzi na stronę z googla a wysoka pozycja strony dalej się utrzymuje.

Moim zdaniem klikalność w wynikach googla nie wpływa na pozycję strony.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł w wynikach NIE ZACHĘCA do klikania bo stronę chciałem wypchnąć na inna frazę która jest w tytule

nie sądzę żeby tytuł w postaci - tu kupisz tabletki zachęcał do wejścia kogoś, kto szukał np. apteki na sprzedaż :blush:

więc co do stwierdzenia, że tytuł nie zachęca do klikania się mylisz. ktoś kto wpisuje frazę tabletki, albo sklep tabletki, na pewno będzie zachęcony tytułem "tu kupisz tabletki"

ludzie to nie googlebot :) i raczej w większości mają trochę inne upodobania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze jest tak, ze google im dalsza pozycja tym bardziej klik moglby sie liczyc? np. jesli google dla jakiejs frazy zwraca wyniki, a te najbardziej wartosciowe sa np. na 4-5 stronie i pojawi sie zwiekszona ilosc klikow z 4 i 5 strony (przykladowo)?

hipotetyzuje, ale kto wie jak to jest :-)

https://' target="_blank">

sq- Aero Plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOGLE NIE LICZY KLIKNIĘĆ. KONIEC KROPKA.

Po co wymysłać jakieś niewydarzone hipotezy, niemajace żdnych podstaw? Myślę, że temat jest już rozstrzygnięty.

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności