Skocz do zawartości

Zatrudnić znajomych do klikania w Googlach?


fotograf_darek

Rekomendowane odpowiedzi

Po co wymysłać jakieś niewydarzone hipotezy, niemajace żdnych podstaw? Myślę, że temat jest już rozstrzygnięty.

myślę, że forum jest do wymiany poglądów, a nie do narzucania innym własnego zdania. Faktycznie wpływ klików na pozycję w google jest żaden, ale nie blokuj innym kreatywnego myślenia.

Ktoś kto wpadnie na jakiś pomysł (może tym razem trafny) nie będzie się chciał nim podzielić właśnie przez takie posty jak twój... zwróć uwagę na jego autorytarny wydźwięk... takie coś to w wojsku, na religii, albo do własnych dzieci, ale nie na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzieki za wszelkie wyjasnienia. W moim przypadku ciag dalszy cudów. Nadal strona idzie do góry - konkretnie przy wyrazeniu,które wstukiwałem wraz ze znajomymi od niespełna tygodnia. Od dwóch dni postanowiłem to samo zrobic z innymi słowmi kluczowymi i ...znów mam satysfakcjonujace wyniki. Z drugiej strony od razu wskoczyłem na pierwsza i to na 8 pozycje (wczesniej strona ciagle była w tym samym miejscu) W tym czasie nie dokonywałem zadnych wpisów do katalogów. Gdybym nie miał wyników,to bym sie tym tak nie ekscytował. Podzielilem sie tym z Wami bo takze wydawało mi sie to dziwne.

Byc może w przypadkach stron,gdzie jest wieksza konkurencja i jednoczesnie wszyscy kombinuja jak wypozycjonowac strone - jest to duzo trudniejsze. W mojej branzy moze az tak bardzo ludzie nie zaprzataja sobie tym głowy i pewnie dlatego skuteczne sa najprostsze metody,które takze wpływaja na pozycje. We wszelkich poradnikach o pozycjonowaniu mozna przeczytac,ze popularnosc strony jest jednym z czynników jakie wpływaja na miejsce w wyszukiwarkach. Ja postanowilem zwiekszyc popularnosc własnie przez klikanie w Googlach i akurat w tym przypadku ta popularnosc podbija mi pozycje.

Pozdrawiam :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... co najmniej dziwne :piwo:

może googlebot zżera ci z dnia na dzień coraz więcej contentu, bo tak wg tradycyjnych metod to chyba nie da się tego inaczej wytłumaczyć chyba.

mimo wszystko pozostaję sceptyczny, a to z tego powodu, że gdyby klikaniem można było podbić tak mocno pozycję w google, to wtedy to nie stiwerdzenie linkuj, linkuj, linkuj..., tylko klikaj, klikaj, klikaj robiłoby tu furorę :)

ludzie na tym forum siedzą już w tym od dawna i jakoś nie widzę powodu żeby im nie ufać, ale nie widzę też powodu żeby nie ufać nowym technikom pozycjonowania, tylko że liczą sie przede wszystkim w miarę realne dane.

zauważ, że teraz się odbywa(ł) update linków w google i to to może mieć wpływ na twoją pozycję. nie wysnuwałbym tak szybko takich hipotez. jak będziesz miał dane ze strony pozycjonowanej tylko klikaniem, to pewnie to będą najwiarygoniejsze dane, bo google działa z opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie znam sie na pozycjonowaniu. Jestem amatorem w tym temacie. Tak,jak wspomnialem na poczatku mojego postu,od jakiegos czasu byłem w wyszukiwarkach ale na dalekich pozycjach.Troche poczytalem o pozycjonowaniu i wszedzie było napisane,ze popularnosc strony ma duze znaczenie. Postanowiłem wiec ja podbic przy pomocy kilku osób ( nie,zeby siedzieli non-stop przy kompie,ale tak,przy okazji,jak im sie przypomni) i odkad zaczęliśmy wystukiwac poszczególne słowa kluczowe - pne sie do góry. Moge to połaczyc jedynie z moimi działaniami . Zwłaszcza,ze strona poszła zdecydowanie do góry ale tylko przy wpisaniu w Google słow,które wstukuje od prawie tygodnia. Przy innych słowach kluczowych jest wciaż na tych samych prawie pozycjach co przedtem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotografie Darku, klikaj sobie spokojnie - skoro masz czas i motywację :) G bez wątpienia zbiera wszelkie informacje na temat preferencji użytkowników wyrażonych wyborem tej, a nie innej strony. W odniesieniu do topowych wyników, sprawa wydaje się nie mieć sensu.

Znany jest z grubsza rozkład klików dla pierwszego ekranu. Strony tam zlokalizowane zgarniałyby 80% punktów, dystansując konkurencję jeszcze bardziej. Jest natomiast prawdopodobne, że klikalność może być czynnikiem wspierającym pozycjonowanie stron znajdujących się na odległych pozycjach.

Usunięcie buziek z toolbara nie jest jednoznaczne z usunięciem mechanizmu. W zaawansowanych opcjach udostępniono "narzędzie do depozycjonowania", o efektywności uzaleznionej od "kliknięć", więc temat nie jest tak jednoznaczny, jak mogłoby się wydawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszelkich poradnikach o pozycjonowaniu mozna przeczytac,ze popularnosc strony jest jednym z czynników jakie wpływaja na miejsce w wyszukiwarkach. Ja postanowilem zwiekszyc popularnosc własnie przez klikanie w Googlach i akurat w tym przypadku ta popularnosc podbija mi pozycje.

Pozdrawiam :blink:

89161[/snapback]

Miom zdanie, to raczej pozycjonowanie bardziej wpływa na popularność, niż popularność wpływa na pozycjonowanie, ale jest to pojęcie względne...

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszelkich poradnikach o pozycjonowaniu mozna przeczytac,ze popularnosc strony jest jednym z czynników jakie wpływaja na miejsce w wyszukiwarkach. Ja postanowilem zwiekszyc popularnosc własnie przez klikanie w Googlach i akurat w tym przypadku ta popularnosc podbija mi pozycje.

89161[/snapback]

w tych poradnikach popularność strony rozumiana jest jako ilość linków prowadzących do strony, a nie ilość kliknięć na wyniki w google

foot.gif

Programista PHP / sql www.grzelka.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszelkie komentarze. U mnie nadal stronka idzie w góre. Przy jednym wyrazeniu jest na...1 stronie na 1 miejscu w Googlach a w drugim na 2 stronie na 1 miejscu. Nie dodawalam linków,nie wpsiywałem sie we wszelkie mozlwie katalogi a mimo to wypchnąłem strone wysoko.Klikajcie i sami oceńcie,czy warto.

:)

ps. z tym klikaniem jest jak z przedłuzaniem penisa. Niby nikt nie wierzy w rózne mechaniczne sposoby,ale jakos firmy,które proponują rózne urzadzenia na wydłuzenie męskosci ,nie bankrutuja a wręcz poszerzaja oferte...Mysle,ze niejedan osoba,która mnie tu krytykowała,sama kilka w swoja strone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikajcie i sami oceńcie,czy warto

Test na podstawie jednej strony nie jest miarodajny

i nie stanowi podstaw do wyglaszania herezji :)

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności