Skocz do zawartości

Firma - obsada stanowisk


piotrusnetpl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawiałem się nad jedną rzeczą, a otóż jak założę firmę czy po jej założeniu mogę np. sobie przyznać tytuł Programista Javy, PHP itp.

Jak można zauważyć w ofertach pracy dużo jest ofert z rubryką "Minimalne doświadczenie : 2 lata". Chciałbym po studiach mieć już te kilka lat doświadczenie na piśmie. Oczywiście programuje w tym języku.

Czy takie przyznawania stanowisk jest legalne czy specjalnie do tego potrzebne są jakieś szkolenia ?

Darmowe dzwonki na telefon do pobrania | Zaawansowana porównywarka telefonów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak umiesz wszystko bez szkoleń to na co Ci te szkolenia? Chyba że jesteś zielony a tylko chcesz sobie nadać tytuł ale ta opcje wykluczam. Z resztą co to za tytuły dla mnie to jest po prostu stanowisko na którym pracujesz i tego oczekuje pracodawca.

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet najlepsze dyplomy tytuły nie pomogą jak nie masz siły przebicia

i to samo w drugą stronę: Nie matura lecz chęć szczera zrobi z Ciebie milionera ;)

Pracodawca nie szuka kogoś kto ma papierek tylko rozwiązania swoich problemów wiec zakładanie firmy poto by mieć papierek wydaje mi się dziwnym podejsciem do problemu. Załóż firmę aby zarobić na dom z basenem czy co tam sobie chcesz. Jak Ci nie wyjdzie to sie zatrudnisz u kogoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad jedną rzeczą, a otóż jak założę firmę czy po jej założeniu mogę np. sobie przyznać tytuł Programista Javy

Jesteś szefem więc możesz komukolwiek (włączając siebie) przyznać nawet tytuł głównego prze*uja ;) Ale referencje wystawiane samemu sobie tak jakby... tracą na wartości a pracodawca i tak zapyta co w tej firmie robiłeś.

Poza tym, jak się zaprezentujesz dobrze na rozmowie to nie musisz mieć aż tak bardzo udokumentowanego doświadczenia w komercyjnych projektach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxi bierz pod uwagę, że bez pewnych papierków nie dobrniesz do etapu - rozmowa kwalifikacyjna... ;)

oj dotrzesz - zależy od branży. Ja nie mam papierków a miałem klarowne propozycje z trzech różnych branż. Żeby być Picasso swojej branży, nie trzeba papierka tylko dryg, zapał i umiejętności zdobyte praktyką.

Trzeba się umieć zakręcić i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności