Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie 2010 - Dogrywka


Maximus Marius

Druga tura wyborów  

116 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Swój głos w drugiej turze wyboróch prezydenckich 2010 oddam na:

    • Jarosława Kaczyńskiego
      23
    • Bronisława Komorowskiego
      63
    • Oddam nieważny głos
      5
    • Nie pójdę na wybory
      15


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jakiś komentarz odnośnie zwolnionych pracowników?

Taki sam jak do zwolnionych w każdej innej branży.

które będzie kosztować tysiące miejsc pracy i odbije się szeroko na innych branżach to ja nie wiem co nim jest.

Chyba trochę przesadzasz z tymi liczbami.

O jakim odbiciu na innych i jakich branżach mówisz?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do wcześniej wspomnianej cenzury...

Przypomnę lata koalicji PiS & LPR & Samoobrona, gdy w szkołach zawzięcie pojawiały się programy typu "Cenzor", które blokowały tak "niebezpieczne" strony jak YT, poczta Gmail, onet.pl, allegro itp.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby utrata sponsorów rozgrywek sportowych. Z resztą to chyba proste. Żaden biznes nie istnieje na pustyni i upadek każdej firmy w większym bądź mniejszym stopniu odbija się na całym społeczeństwie.

Dziwi mnie że masz firmę i popierasz takie zagrywki. Jak dla mnie to taka dziecięca naiwność, że "chcą cośtam cenzurować, o terrorystach coś gadają to na mnie nie trafi". A na buki jednak trafiło.

W sumie jak coś upada - to firma sama sobie winna. Ale tutaj ludzie tracą pracę nie przez to, że coś źle działało - ale że komuś się po prostu nie spodobało. Jak dla mnie to katastrofalne skutki głupoty tego rządu i powinni za to zapłacić spadkiem w statystykach - żeby następnym razem zanim odwalą taką wiochę choć trochę się zastanowili. A ty i inni przedsiębiorcy mogli spać spokojniej :) Te pareset czy parę tysięcy pracowników związanych z bukami różnic sondażowych nie zrobi, dziwi mnie w tym wypadku brak solidarności "zawodowej", zwłaszcza, że te firmy pewnie sporo ładowały w reklamę (także internetową) ;)

BTW: gdyby PiS doprowadził do upadku buków to bym nic do tego nie miał, w takim sensie - że i tak na nich nie głosowałem a każdy zna te brednie o sprawiedliwości społecznej i inne głoszone przez nich dyrdymały. Tylko, że PO mówi jedno a robi drugie. To tak jakby drugi PIS. Więc po co głosować na klon PIS, który w dodatku wstydzi się przyznać do swoich socjalistyczno / komunistycznych zapędów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby Tusk stwierdził, że wyszukiwarki internetowe są nielegalne? :)

A nie są? Polskie wyszukiwarki działają nielegalnie (łamią prawo autorskie archiwizując pełne treści), co więcej wiele z nich ignoruje robots.txt i metatagi.

Mam aktualnie problem z Szukaczem, bo zaindeksował podstrony z pełnymi danymi osobowymi klientów, pomimo blokady w robots.txt.

Z tego co wiem, aby kopiować teksty trzeba uzyskać zgodę autora, na pewno znalezienie linku na mapadomen-pl do domeny z przez pomyłkę widocznym autoindeksem uzyskaniem takiej zgody nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do tematu mapek, bo niektórzy go podjęli.

Mam jeszcze jedną mapkę, tym razem wyniki nie matur, ale egzaminów gimnazjalnych.

egzamingimnazjalny.jpg

To jeszcze a propos nas na zacofanym wschodzie (moody to już nie do Ciebie, tylko tak ogólnie).

Co tu dużo mówić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aresztach i zakładach karnych wybory prezydenckie wygrał Bronisław Komorowski.

"Najlepszy wynik uzyskał Komorowski - 75,4 proc. poparcia. Drugi był Napieralski, który uzyskał 6 proc., a na Kaczyńskiego zagłosowało 4,9 proc. osadzonych. Kolejny kandydat - Waldemar Pawlak - miał 0,8 proc. głosów. Dalsi kandydaci uzyskali jeszcze niższe wyniki."

https://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/pol...wskiego,60787,1

I wykresik:

dwd_dowod2.jpg

najlepiej spadało za rządów PiSu

dwd_wykres1.jpg

źródła obrazków: https://jaroslawkaczynski.info/przynies_babci_dowod

Jesteś pedofilem, że tak boisz się tej 'cenzury'?

Myślisz że powiedzą do ludu "będziemy blokować strony nie wygodne dla nas i wielkich korporacji bojących sie zbyt dużej świadomości ludzi w wielu tematach"? Powoływanie sie na sam hazard, pedofilów itd powoduje że ludzie będą popierać ich działania. Poza tym ludzie myslą że dzieje sie tylko to co w TV pokażą.

Może ta "afera hazardowa" była przygotowaniem do tego by później powołać sie na "chęć zwalczania hazardu w internecie"...

To jest otwarcie furtki umożliwiającej blokowanie dostępu do niezależnych informacji, dzięki którym ludzie są bardziej świadomi co sie dzieje na świecie. Na zasadzie kolesiostwa może być wtedy ustalane co komu nie pasuje w necie.

Mechanizm cenzury już jest - prawomocny wyrok sądu. I to powinno być jedynym jej mechanizmem a nie widzimisię jakichś matołów z PO, którzy internetu w życiu na oczy nie widzieli a chcą sobie na kolanie tworzyć listy stron, których nie można oglądać.

Racja, jak im nie pasuje jakaś strona to od tego jest mechanizm taki jak obecnie czyli sąd.

Za (tfu...) czaty różne itak sie nie wezmą w czasach cenzury, one wchodzą w skład różnych dużych portali, ehh

ale jaki problem by pedofil zamiast czatu, sobie przez gg szukał ofiar?! a gg nie zablokują no bo jakże! ma monopol wśród komunikatorów.

a terroryści myślisz że sie na forach zmawiają??

Co do p. Kaczyńskiego, to pragnę przypomnieć, że jakiś czas temu, gdy rządził jeszcze PiS jakiś user na jakimś forum napisał sformułowanie "idę postrzelać do kaczek" co było stwierdzeniem w żartobliwym tonie i ciężko było od razu skojarzyć z wiadomymi osobami, a mimo to po kilku czy kilkunastu dniach miał już na głowie policję.

Ja mówiąc o wolności nie mam na myśli takich zachowań. Było ryzyko że autor ma takie plany, woleli więc sprawdzić.

Lotto oczywiście zostawią w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym tu deliberować? Jak można w ogóle brać po uwagę polityczną prostytutkę, właściwie to szmatę nad szmatami? Wczoraj tak lizał du**ę lewicy, że aż mi się rzygać chciało.

Jak prezydentem może być człowiek, który ma gdzieś postanowienia sądu? Takiej prawej Polski chcecie? To brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

l]

I wykresik:

dwd_dowod2.jpg

najlepiej spadało za rządów PiSu

dwd_wykres1.jpg

źródła obrazków: https://jaroslawkaczynski.info/przynies_babci_dowod

Żeby to było takie proste, jak się wydaje. To co się dzieje w pierwszym i nawet w drugim roku kadencji to zazwyczaj spadek po poprzedniej ekipie plus korekta na sytuację światową (europejską) plus jeszcze kilka innych czynników. Czasem "nicnierobienie" nowej ekipy rządzącej bywa lepsze od grzebania łapami w gospodarce. ;)

A co do polityków - mam swoje lata i żadnemu nie wierzę, obietnic nie słucham. Głosuję na tych, którzy mniej kłamią. Dlatego brat Lecha K. nie ma u mnie szans. :)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś komentarz odnośnie zwolnionych pracowników?

Taki sam jak do zwolnionych w każdej innej branży.

czyli.... byleby mi było dobrze....

Dawałem już wcześniej tego linka w innym temacie ale dam jeszcze raz: https://markd.pl/afery-po/ . Bogdan Ty jako zagorzały POwiec powinieneś zrobić podobną stronkę odnośnie PiS, to sobie porównamy wszyscy przynajmniej ;).

A co do wcześniejszej wypowiedzi odnośnie popularności Komorowskiego wśród więźniów to nie ma się co dziwić, skoro PiS chciał zaostrzenia kodeksu karnego. Ale to jednak jaja gdy 3/4 więźniów głosuje na jednego kandydata :).

skuteczna-reklama.com.pl - zobacz jak się skutecznie reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli.... byleby mi było dobrze....

a no kurna pewnie ,szacunek @bogdan, wylalil ich z roboty to teraz jak są silni i bystrzy to sobie znajdą robotę. z tego co wiem na buka nie trzeba żadnej szkoły kończyć ani uprawnień. jakby dotknęło to kierowców albo reprezentantów jakiegoś zamawianego kierunku (np inżynier czegoś tam) i Tuskotronik by im calą branże rozwalił bo ludzie którzy mieli uprawnienia na prace nie mogą jej wykonywać.

@gordon a masz może wyniki egzaminów w szkołach podstawowych? nie rozumiem co ty chcesz nam pokazać w ogóle, choć w sumie fajna zabawa zaraz znajdę mapke przyrostu psów koloru białego w całej Polsce, ta mapka wpłynie z pewnością na wzrost gospodarczy.

żaden rząd w najbliższym czasie nie będzie w stanie nic rewolucyjnego i mądrego zrobić, więc nie wiem po co te utopijne myśli, że ten czy tamten lepszy.

na tych demokratyczno-socjalistycznych warunkach NIGDY nic się nie zmieni .

Choćby utrata sponsorów rozgrywek sportowych.

Heheheh ty poziom polskiej ligi masz czelność nazywać rozgrywkami? Tak jak grają te lenie to już wolę (choć jest to sprzeczne z moimi poglądami) niech ukradną i sobie rozdadzą, może jakiś dom sobie kupią albo nowy samochód służbowy :D

Jakiś komentarz odnośnie zwolnionych pracowników?

Biedni poszkodowani ludzie ;) , zróbmy im składkę na przeżycie nastepnych 5lat po 1000złoty miesięcznie dla każdego, oczywiście z budżetu państwa.

Przypomnę lata koalicji PiS & LPR & Samoobrona, gdy w szkołach zawzięcie pojawiały się programy typu "Cenzor", które blokowały tak "niebezpieczne" strony jak YT, poczta Gmail, onet.pl, allegro itp.smile.gif

na to to brak słów. i tak to obchodziliśmy :D przez proxy

Jak dla mnie to taka dziecięca naiwność, że "chcą cośtam cenzurować, o terrorystach coś gadają to na mnie nie trafi".

może już jesteśmy cenzurowani tylko o tym nie wiemy :)?

nie warto robić paniki bo jak do 1000 użytkowników blogów anty PO przyjdzie wiadomość że ich blog zawiera nielegalne treści to naturalnie w ludziach ruszy krzyk i dym :), może naród jest socjalistycznie głupi (zus dla dobra podatki dla dobra itd itp) ale jak jakiś uświadomiony gościu na blogu zjedzie PO (tak jak ten markd) i nagle mu coś zniknie albo zostawią napis blokowane przez PO to wiesz taka rzecz nie przejdzie obojętnie

czyli.... byleby mi było dobrze....

:), komunistyczne pier.. w stylu Ikonowicza

Ale to jednak jaja gdy 3/4 więźniów głosuje na jednego kandydata smile.gif.

ale czemu jaja? więźniowie z całym szacunkiem nie są aż tak inteligentni i dali się omamić TV w którym było Komorowski miły ładny dziękuje serdecznie wszystkim za głos :D, i Kaczyński który chce PRAWA a to się więźniom w większości nie spodobało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności