Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie 2010 - Dogrywka


Maximus Marius

Druga tura wyborów  

116 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Swój głos w drugiej turze wyboróch prezydenckich 2010 oddam na:

    • Jarosława Kaczyńskiego
      23
    • Bronisława Komorowskiego
      63
    • Oddam nieważny głos
      5
    • Nie pójdę na wybory
      15


Rekomendowane odpowiedzi

żaden rząd w najbliższym czasie nie będzie w stanie nic rewolucyjnego i mądrego zrobić, więc nie wiem po co te utopijne myśli, że ten czy tamten lepszy.

Może i żaden nie przeprowadzi rewolucji ale nie o to tutaj mi chodzi. Chodzi o to by wybrać tego który nie zrobi z Polski burdelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Chodzi o to by wybrać tego który nie zrobi z Polski burdelu.
no to przykre, że tego typu dylematy trawią nasze głowy.

Pod tym co napisałem, kryje się troszkę więcej, bo ani nie mamy pewności, że dany wybór jest słuszny (bo niby skąd ?), ani nie ma pewności, że po "słusznym" wyborze nie okaże się, że czynniki zewnętrzne oraz mniej zależne od rządzącego, nie pozwalają przeprowadzić "jedynie" słusznych zmian, ruchów. Już wspominałem, że polityka to nie jest tylko wdrażanie pięknych myśli w czyn, żeby zacytować kandydata na prezydenta sprzed kilku godzin - "kompromisy zawiera się za zamkniętymi drzwiami" - co to znaczy niech każdy sobie odpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czemu jaja? więźniowie z całym szacunkiem nie są aż tak inteligentni i dali się omamić TV w którym było Komorowski miły ładny dziękuje serdecznie wszystkim za głos :), i Kaczyński który chce PRAWA a to się więźniom w większości nie spodobało :)

Ale co ma inteligencja do moralności? To chyba oczywiste, że zagłosują za tym, który nie zapowiada zmian w prawie, jeśli mają taką możliwość (chociaż to "prawo" w wykonaniu Kaczyńskiego i tak nic nie zmienia, przecież to czysta pokazówka....)

Potrzebujesz nietypowy pendrive? Tylko teraz pendrive 8GB od Bone w tak dobrej cenie. Zapraszamy.

Kosmetyka aut - auto detailing Łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności