Skocz do zawartości

Jak czytać forum


KoszeWiko

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna czytam to forum chcąc wzbogacić swoją wiedzę ale mam problem z rozpoznawaniem tego co jest prawdą a co fałszem, jak Wy weryfikujecie która odpowiedz jest prawdziwa a która nie? Często widzę sprzeczne odpowiedzi w wątkach, jak się zorientować która jest właściwa?

Jak poznać że ten co pisze to wie co pisze ?

Polecamy kosze wiklinowe z surowców naturalnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po konkretnym userze (mam wyrobione zdanie na temat tych hm... popularniejszych - którzy są OK, a którzy są "be"); poza tym poprzez pryzmat własnych doświadczeń, intuicję i inteligencję.

Ale inna sprawa że w SEO tak bywa, że często do końca nie można ustalić prawdziwości jakiegoś stwierdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to nic nadzwyczajnego, że "prawdy" kilku osób rozjeżdżają się w jednym temacie, ponieważ większość informacji pochodzi z własnych obserwacji czynionych przez tych użytkowników. Różne warunki testów, to i różne wyniki.

Fundamenty są jednak dosyć klarowne, a znajdziesz je w przyklejonych tematach i na różnych blogach o SEO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po konkretnym userze (mam wyrobione zdanie na temat tych hm... popularniejszych - którzy są OK, a którzy są "be");

No właśnie o to pytam: Czyje rady słuchać? Wiem że za jakiś czas wyrobię sobie sam zdanie na ten temat ale obecnie wolał bym się skupić na tych wartościowszych poradach, czytając w moim wypadku sprzeczne informacje mam mętlik

Polecamy kosze wiklinowe z surowców naturalnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te sprzeczne informacje tak jak Ci ktos napisal biora sie z wlasnych obserwacji roznych osob. Nie zawsze jest tak, ze ktos pisze bzdury, zeby tylko cos napisac. Problem jest taki, ze ktos napisze np. "katalogi maja super moc i da sie nimi spokojnie zrobic top5", a drugi napisze "gadasz glupoty, katalogi juz dawno nie maja mocy i nic sie niemi nie wypozycjonuje". I teraz kazdy z nich mzoe meic racje, bo ten pierwszy moze sobie pozycjonowac frazy w stylu "pizzeria w wiosce malej" itp. i na tych obserwacjach stwierdza, ze ma racje i jest to metoda skuteczna. Drugi natmoiast pozycjonuje frazy "kredyt hipoteczny" i wie, ze bez wlasnego zaplecza to katalogami nawet do top50 sie nie wbije.

Musisz sporo czytac i sobie troche wyrobic zdanie na temat tych co pisza i jakie metody dana osoba preferuje i co pozycjonuje, czy sie zajmuje tym hobbistycznie czy amatorsko. Poza tym musisz tez czesto tak na logike pomyslec czy cos moze dzialac czy nie.

Co do forum to nie jest zle. Na kazdym forum jest podobny poziom i w kolko nie gada sie o jakiejs kwintesencji pozycjonowania, bo ludzie niechetnei dziela sie wiedza, a i tez tak duzo zmian wbrew pozorom w Google nie ma. Z moich obserwacji tego fora i jednego bardzo popularnego zagranicznego to tutaj znacznie szybciej mozesz sobie przyswoic jakies podstawy SEO i zrozumiec jak to dziala, i wybrac sobie jakas tsrategie pozycjonowania.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZĘSTO(wiec nie zawsze) wypowiedzi które reklamują produkt danego usera(WCALE NIE CHODZI MI O XANNA) sa sprzeczne:)

Ale tak poważnie nie da sie określić które odpowiedzi są sprzeczne przynajmniej nie zawsze, można tu uzyskać ciekawe przydatne informacje ale i tak przeważnie trzeba przeprowadzić swój test żeby sprawdzić jak to jest naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności