Skocz do zawartości

jaroslawkaczynski.pl


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Bezmózgowców w naszym kraju nie brakuje. Dzisiaj się ludzie podniecają komorowskim a za kilka miesięcy będą psy na nim wieszać i się wypierać tego że na niego głosowali. Jak to zwykle bywa w naszym kraju na prezydenta i rządzące partie głosują marsjanie zapewne, Ponieważ jednak do ziemskiego internetu dostępu oni nie maja to i właściciel przekierowania nie wiele na tym skorzysta. :)

Ładna domena a dodatkowo w TOP10 pod Jarosław Kaczyński + ciekawe przekierowanie :-)

Sprawdźcie sami - https://jaroslawkaczynski.pl/

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezmózgowców w naszym kraju nie brakuje. Dzisiaj się ludzie podniecają komorowskim a za kilka miesięcy będą psy na nim wieszać i się wypierać tego że na niego głosowali.

gielo ale to nie wynika z tego ze ludzie sa bezmozgowcami ale z ujzenia prawdziwego oblicza kandydata

ja sam w poprzednich wyborach zaglosowalem na lecha kaczynskiego bo mialem nadzieje ze bedzie prawo i sprawiedliwosc

niestety niedlugo potem okazalo sie ze jest to prawo i kosciol i lech stracil calkowicie moje poparcie

czy to wiec oznacza ze jestem bezmozgowcem

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezmózgowców w naszym kraju nie brakuje. Dzisiaj się ludzie podniecają komorowskim a za kilka miesięcy będą psy na nim wieszać i się wypierać tego że na niego głosowali.

I tak w kraju będzie źle, niezależnie od tego na kogo zagłosujesz i czy w ogóle to zrobisz.

Na przykład kilka miesięcy temu i jeden i drugi popierał cenzurę internetu.

Ale już lepszy Komorowski niż Kaczyński, ze względu na nadmierną religijność drugiego oraz jego wrogie nastawienie do sąsiadujących państw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle jest tym, ktorzy czekaja na łaskę z nieba z założonymi rękami bo niby im się należy, ludzie wszystko zależy tylko od WAS czy będzie wam dobrze. a osobiście najbardziej wkurzaja mnie kłótnie o bzdety, a nie konkretna rozmowa i działanie. pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie lepiej :)

Z tego co czasami doczytuje to: urzedy beda mialy prawo wejsc Ci nawet do lozka i sprawdzic jakie masz majty na sobie, jesli nie masz, to posadza Cie o jakies zboczenie, jesli masz to musisz wykazac skad miales na nie kase itp. bzdury...

Wszystko co mozliwe idzie w gore (prad, benzyna, podatki)

Prawo sie zmienia, oczywiscie 'jedno okienko' itp. ale zauwazmy, ze zanim wprowadza jedna pozytywna rzecz (ulatwiajaca nam zycie) -> wprowadzają bokiem 10 innych, ktore nam je utrudniaja w znacznym stopniu

Jesli ktos jest optymista w tym kraju, to serio - zazdroszcze, ja jeszcze kilka lat temu tez tak myslalem, ale to co widze teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przewiduje upadku, ale wkurza mnie to co sie dzieje, tak naprawde po prostu ciezko mi odczuc jakies pozytywne zmiany w tym %#$@ panstwie... wszystko jest na nie, to jak tu pozytywnie myslec?

Sprawdz nasze drogi...

Sprawdz wałki w zus...

Sprawdz wysokie podatki...

Sprawdz sądownictwo...

Sprawdz.... moznaby wymieniac godzinami :)

nie jestem typem, ktory narzeka ciagle jak mu zle, ale teraz coraz bardziej dostrzegam, jak pseudo panstwo polskie probuje przekraczac kolejne granice, grabiąc swoich obywateli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności