Skocz do zawartości

Typy Mundialowe IV Runda


mimik

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Mimik Ty stawiasz przy USA - Ghana remis ja czyjąś wygraną. Po 90 minutach jest remis a po karnych wygrywa mój faworyt. Kto dobrze typował ?

Ja bo gramy Wojtecki1 90 min, nie liczymy dogrywek, karnych. Tylko regulaminowy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Twój post Twoje "zasady" :)

To nie moje zasady bo obowiązują one od 1wszej rundy, tylko mylące może być że to 1/8 a remisu nie może być ale jak wyżej zostało podane typujemy do 90 minut więc dalej mamy takie same opcje jak we wcześniejszych rundach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fazę pucharową powinno się zmienić zasady i dostosować do realiów. Wydaje mi się dziwne że Ty wygrywasz (mowa o przykładzie który podałem wyżej) stawiając remis a mecz kończy się zwycięstwem jednej z drużyn. Ale to tylko zabawa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fazę pucharową powinno się zmienić zasady i dostosować do realiów. Wydaje mi się dziwne że Ty wygrywasz (mowa o przykładzie który podałem wyżej) stawiając remis a mecz kończy się zwycięstwem jednej z drużyn. Ale to tylko zabawa:)

Było by to za łatwe:) mając do dyspozycji typy tylko 1 lub 2, za dużo osób miało by podobne wyniki pkt

Ale ok tematu już nie ma co ciągnąć dalej bo jak mówisz to tylko zabawa:) można jeszcze popykać u jakiegoś buka. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fazę pucharową powinno się zmienić zasady i dostosować do realiów. Wydaje mi się dziwne że Ty wygrywasz (mowa o przykładzie który podałem wyżej) stawiając remis a mecz kończy się zwycięstwem jednej z drużyn. Ale to tylko zabawa:)

Stawia że po 90 minutach będzie remis i wygrywa bo faktycznie jest remis. Co w tym dziwnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Co w tym dziwnego?

Temat był już zakończony i pogodziłem się z tym że takie są zasady zabawy, ale chcesz koniecznie to proszę. To w tym dziwnego, że mecz kończy się jednak innym wynikiem - to jest dla mnie dziwne. To tak jakby w ruletce wygrywał ten który postawił liczbę w której na chwilę zatrzymała się kulka, tylko że ona wyskoczyła i wpadła jednak do innego numerka gdzie została.

Tylko to jest dla mnie dziwne - nic więcej. Mam nadzieję że jasno i obrazowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Twoim zdaniem jeżeli byśmy obstawiali 90 minut i trafił by się remis, a w dogrywce wygrała by jedna z drużyn to ci co obstawiali remis mieli by mieć 0 pkt? Wtedy nie jest dziwne? Przecież to absurd.

Poza tym jak mecz może kończyć się innym wynikiem? Wynik jest tylko jeden jedyny... Dziwnie prawisz. Chyba chcesz zdezorientować typerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dziwne jest branie pod uwagę wyniku nie zawsze całego meczu.

Ale takie są zasady i już:)

No to już ktoś wcześniej napisał... że bierzemy wynik z 90 minut ponieważ gdybyśmy typowali kto awansuje to były by możliwe tylko typy 1 i 2 i w konsekwencji było by bardzo dużo zwycięzców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności