Skocz do zawartości

Chcę sprzedać domenę


Tolek22

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwie niepotrzebne .pl'ki zarejestrowane na nazwa.pl (zapłaciłem 12 zł za rok, później przedłużenia 100 zł). Kiedy znalazłbym kupca na jedną mógłbym ją sprzedać, tylko nie wiem właściwie co miałbym zrobić.

Powie ktoś co trzeba zrobić, aby sprzedać domenę (zarejestrowaną w nazwa.pl)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystawic na alle... drogo...

jak będą ciekawe to ktoś się zainteresuje

było coś podpięte pod tymi domenami wczesniej?

Galeria Kawy i Herbaty CZARODZIELNICA - zapraszam po dobrą kawkę i herbatę w Łodzi
Stacja Kontroli Pojazdów Łódź
Druk na szklepanele szklane na ściany, obrazy na szkle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było coś podpięte pod tymi domenami wczesniej?

Jedna była podpięta pod serwery firehost.pl , stało na niej portfolio, ale serwer padł i jest zablokowana (tzn domena nie, tylko serwer).

Pod drugą również było takie jakby portfolio, przekierowane na serwery netmarku, ale serwer również padł.

Jeżeli chcesz to mogę na PW wysłać nazwy tych domen.

fahofiec, dzięki. sam na pewno nie znalazłbym tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż konto w dropped.pl i przetransferuj tam domenę. (wystarczy uzyskać kod auth info). Sprzedaj na Allegro lub na giełdzie aftermarket , w dropped na nowego abonenta transfer odbywa się razem z cesją domeny, a więc pozostałe kwestie mamy z głowy. A co to za domeny jeśli można wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności