Skocz do zawartości

Koniec świata - nie bedzie dobranocki w TVP


Maximus Marius

Rekomendowane odpowiedzi

koniec swiata bliski, podobno Nostradamus przepowiedzial ze jak prezydent USA bedzie czarny (znaczy sie afroamerykanin) i wieczorynek nie bedzei to bedzie koniec świata

https://deser.pl/deser/1,83452,8059174,TVP1...branocki__.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzież nie zna, ale starsi z pewnością skojarzą to powiedzenie:

"Obudziliśmy się pewnego ranka...i nie było teleranka... U progu drzwi stanęła załoga G "

TVP już nie dla dzieci - likwidacja Teleranka

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobie kablówki i takiej popularyzacji telewizji satelitarnej oferta dobranocki staje się mało atrakcyjna dla dzieci. Będzie tworzyć się coraz większa przepaść między "bogatymi" a tymi najbiedniejszymi. To wszystko przez PO :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były piękne czasy gdy czasami cały dzień się czekało na ulubioną bajkę o 19 w Wieczorynce. Dzisiejsze dzieciaki już tego nie znają... jest telewizja satelitarna gdzie oglądają co chcą i kiedy chcą. Po za tym te bajki jakie serwuje TVP przestały być dla dzieci atrakcyjne. Szkoda...

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym płakał za dobranocką , kiedyś były inne czasy wiec w sumie miało to racjonalne uzasadnienie.

Zresztą teraz są kanały dla dzieci w których można dobrać poziom do intelektu małolata.

Tylko chyba minimini i program dla dzieci od BBC jest na jakimś tam poziomie reszta to za przeproszeniem g..o.

Jak dziecko bedzie miało z 5-6 lat to już bardziej go ciagnie do internetu niż do bajek, dzieci bardzo doceniają interaktywność .

M_K_S - zapraszam na wieś gdzie nie spojrzeć satelita :) Fakt faktem przepaść jest ale w mentalności ludzi a nie w tym że ktoś mieszka tam gdzie mieszka,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MM ja jestem ze wsi:) Mój post był lekko ironiczny. W moim rodzinnym domu nie ma i nigdy nie było więcej niż 5 czy 6 kanałów. Podobnie u większości znajomych. Natomiast moja chrześnica (5 lat) np. ma całą szafę płyt dvd plus ile tylko jej rodzice na to pozwolą siedzi w internecie i założę się, że nawet nie ogląda dobranocki. Już nie wrócą czasy, kiedy ganiało się za piłką w kilkanaście osób, nagle czyjaś mam krzyczała "Dzieci wieczorynka" i na podwórzu robiło się pusto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym te bajki jakie serwuje TVP przestały być dla dzieci atrakcyjne. Szkoda...

Kiedyś trzymały poziom - jakieś pszczółki maje, smerfy, garfield, gumisie, czy jeszcze wiele innych, które z przyjemnością się oglądało...

A teraz to jedna bajka głupsza od drugiej - kto mi powie, co to jest 'świnka peppe'?... Albo jeszcze lepiej jest w jakiekolwiek święta, kiedy to w paśmie dobranocki lecą jakieś polskie produkcje opowiadające historię świąt... - co roku to samo i co roku jest to tragedia, która nie zachwyca kompletnie NICZYM. Wygląd to ma jak sprzed kilkudziesięciu lat, fabuła też mniej więcej z tamtego okresu i dialogi, których dzieci nawet nie chcą słuchać... żenada jednym słowem... I jak tu się dziwić, że TVP podupada?

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągną wieczorynkę na bank. To tylko kwestia czasu. Mamona...

a Gdzie misja ??

To były piękne czasy gdy czasami cały dzień się czekało na ulubioną bajkę o 19 w Wieczorynce. Dzisiejsze dzieciaki już tego nie znają...

Nie wiem moje jakoś to znają.

Po za tym te bajki jakie serwuje TVP przestały być dla dzieci atrakcyjne. Szkoda...

Wierz mi że sa nadal atrakcyjne.

Natomiast moja chrześnica (5 lat) np. ma całą szafę płyt dvd plus ile tylko jej rodzice na to pozwolą siedzi w internecie i założę się, że nawet nie ogląda dobranocki. Już nie wrócą czasy, kiedy ganiało się za piłką w kilkanaście osób, nagle czyjaś mam krzyczała "Dzieci wieczorynka" i na podwórzu robiło się pusto...

Moje dzieci tez maj swoje laptopy dvd płyty, a nawet piłkę na podwórku i jak mowie im że wieczorynka się zaczyna to jakoś dziwnie lecą do domu.

Kiedyś trzymały poziom - jakieś pszczółki maje, smerfy, garfield, gumisie, czy jeszcze wiele innych, które z przyjemnością się oglądało...

A teraz to jedna bajka głupsza od drugiej -

Poczytaj sobie tu o bajkach:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wieczorynka

i powiedz ile z nich znasz.

Moi rodzice oglądali co innego ja oglądałem co innego, a teraz moje dzieci oglądaj inne bajki.

Normalna kolej rzeczy. Tak samo jak z muzyką.

Co do mądrości w bajkach to napisze jeszcze ze tak edukacyjnych i uczących bajek nie było na pewno za moich czasów, jak sa teraz.

Po prostu mądry rodzic podsuwa dziecku mądre bajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności