Skocz do zawartości

Przyjmowanie zleceń


websign

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo że każdy z nas ma różne obłożenie i nie wszystkie zlecenia jest w stanie zawsze podjąć. Zastanawia mnie jednak - czy odrzucacie czasami jakieś zlecenia pozycjonowania bo widzicie, że klient nie zarobi na 99,9% nawet na samo pozycjonowanie, albo wyskakuje nagle z jakąś niezbyt rewelacyjną stroną i chciałby się pozycjonować na frazy typu bielizna,opony i płatność tylko za top3 itd.? Ja mam sporo takich zapytań i czasami sam nie wiem co odpisać klientowi bo na pierwszy rzut oka widzę, że albo pozycjonowanie nie ma w tym wypadku sensu albo frazy które wybiera klient, ewentualnie sposoby rozliczania są na wstępie nie do zaakceptowania dla serwisu 2 tygodniowego.

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz, a zarazem sam sobie odpowiadasz.

Zasad jest prosta: interes klienta Twoim interesem.

Niezależnie czy wykonujesz komuś WWW czy pozycjonujesz - im więcej on zarobi, tym

szybciej wróci do Ciebie ponownie i poleci Cię znajomym.

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze staram sie doradzić klientowi, jak dobrać frazy (zestaw fraz) z których osiągnie stopniowy ruch - sprzedaż etc, ew. załączamy kampanie adwords na sam początek w celu podłapania keywordów + budowania świadomości marki sklepu/strony.

Nie stosuję metody - wciskam gów*o warte frazy w celu samego zarobku na seo bo to mija się z celem.

Klient jak otrzyma ruch, zwiększy się mu sprzedaż to on przychodzi do mnie w celu zwiększenia budżetu - poszerzenia działań, co owocuje większymi zyskami dla obu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy pozycjonujecie dwie firmy równocześnie na te same frazy? I co wtedy? licytacja?

nie ma przymusu żeby firma seo informowała iż pozycjonuje klienta konkurencji na ten sam zestaw fraz.

Chodzi po prostu o to żeby obu ogarnąć uczciwie i sprawiedliwie (najwyżej jak się da). A kaska i z tego i z tego jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności