Skocz do zawartości

[prywata] problem z wysyłaniem dużej ilości plików


zecke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z wysyłaniem dużej ilości plików na różne serwery FTP w trybie oczywiście pasywnym w TC (total commanderze). Problem polega na tym, że wysyłanie to nagle staje i program się zawiesza. Muszę go zamknąć i tak w kółko.

Odkryłem, że problem leży w tym, że internet mam rozdzielany w domu przez router TP LINK TL-WR340G, ponieważ gdy podłączę Modem z Multimedia bezpośrednio do kompa - wszystko działa ok, transfer plików się nie zatrzymuje.

Podejrzewam, że na routerze trzeba przekierować porty i coś wpisać w TC. Tylko nie wiem jak to zrobić. Czy ktoś z was bawił się już z tym tematem ?

Każdy rodzaj pomocy - mile widziany

Dzięki

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Total Commander? Może spróbuj alternatywy: Filezilla albo WinSCP. Myślę, że tam nie będzie problemów.

Możliwe, że masz ustawiony na routerze jakiś timeout czy coś... przyznam się, że się nie znam ;-)

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze się wtrącę. Jeśli masz dostęp do Direct Admina, to wrzucasz na serwer spakowane pliki (np. zip), wchodzisz do "Menadżer plików" wskazujesz spakowany plik, dajesz "Extract" ... pik pik trzy setne sekundy i masz to rozpakowane na serwerze. Nic się nie pogubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze pieczone, porada roku ;)

To ja nieraz pare godzin czekałem aż skopiuje sie xx tyś plików na serwer a w ten sposób można to załatwić w ciągu minuty :)

Dzieki za info z tym trickiem.

ps. u mnie 0,02 sekundy ;)

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazwłoka świetna sztuczka nieraz można zaoszczędzić sporo czasu stosując ten trik wiadomo że szybciej przesłać jeden plik niż tysiące małych dzięki za poradę na pewno się przyda pozdrawiam.

Biuro Rachunkowe KABA - Pełna obsługa Twojej firmy.

Bramy przesuwne - Wspaniałe ogrodzenia dla twojego domu

Podajniki pneumatyczne zaoszczędzą mnóstwo twojego czasu a czas=$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności