Skocz do zawartości

Dotacja UE


axe_29

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu staram się o dotacje z UE na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Ciągle brakuje mi kilku punktów - klasyfikuje się między 20 - 30 miejscem tj. niepromowanym dotacją. Na starcie tracę dużo punktów bo nie jestem kobietą, niepełnosprawnym, ze wsi itp i muszę nadrabiać merytoryczną treścią wniosku.

Mam prośbę czy moglibyście udostępnić, sprzedać swoje wnioski.

Mój wniosek + plus ewentualne Wasze przemyślenia i rozwiązania zaspokoją tych komisyjnych urzędasów.

Pomysł na biznes to oczywiście pozycjonowanie, reklama w internecie

kontakt

axe29{małpa}op.pl

wyborne i satyryczne kawały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na starcie tracę dużo punktów bo nie jestem kobietą, niepełnosprawnym, ze wsi itp i muszę nadrabiać merytoryczną treścią wniosku.

Jeżeli starasz się o 8.1 to bzdury piszesz Panie! :) Nie jestem kobietą i nie jestem ze wsi, biedny też nie jestem a 8.1 dostałem.

Pomysł na biznes to oczywiście pozycjonowanie, reklama w internecie

Czyżby urząd pracy? No ale urząd pracy to już nie kasa z UE więc nie rozumiem z jakiego programu dokładnie się starasz. Opisz sytuacje z czym się zmagasz to pewnie ktoś Ci pomoże.

Mój wniosek + plus ewentualne Wasze przemyślenia i rozwiązania zaspokoją tych komisyjnych urzędasów.

A może tak jak z pozycjonowaniem? Jeżeli czegoś nie potrafimy to może szkoda naszego czasu i warto to zlecić specowi od wniosków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli starasz się o 8.1 to bzdury piszesz Panie! smile.gif Nie jestem kobietą i nie jestem ze wsi, biedny też nie jestem a 8.1 dostałem.

Chodzi o projekty 6.2 UE gdzie przyznawane są punkty preferencyjne na mocy przynależenia do którejś lub kilku z faworyzowanych grup.

Czyżby urząd pracy? No ale urząd pracy to już nie kasa z UE więc nie rozumiem z jakiego programu dokładnie się starasz. Opisz sytuacje z czym się zmagasz to pewnie ktoś Ci pomoże.

Pracuje w dwóch firmach a teraz zamierzam otworzyć własną firmę dlatego urząd pracy odpada.

A może tak jak z pozycjonowaniem? Jeżeli czegoś nie potrafimy to może szkoda naszego czasu i warto to zlecić specowi od wniosków?

Też się nad tym zastanawiam tylko struktura i działanie firmy pozycjonerskiej to co innego niż lokalna kosmetyczka czy fryzjer. Dlatego najpierw "zapukałem" o pomoc na forum.

wyborne i satyryczne kawały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności