Skocz do zawartości

Dlaczego publiker jest lepszy od addera?


NetBusters Group

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że temat powinnień być w dziale narzędzia lecz tam nie do końca pasuje bo to ma byc "Pogaduszka"

Korzystam zarówno z addera jak i od niedawna z publikera... Zauważyłem za na 5 tys wysłanych wpisów z addera 201 trafiło do katalogów(zostało opublikowanych) przy czym na 5 tys z publikera 4300 zostało opublikowanych często w niezłych MODEROWANYCH katalogach. Zastanawia mnie na czym polega ta skuteczność publikera? Ok wiadomo publiker ma synonimy wiec wpisy sa w miarę unikalne ale to rzadko ma znaczenie... Wiec co tak naprawdę różni te doda warki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wiem, mam bazę chyba z 400 adresów w "starym" adderze i dodaje mi do 400 :) no może do 390. Nie bardzo właśnie zauważam nie działanie addera, przecież już dawno zostało napisane, że gwoździem programu jest baza, a nie sam skrypt. Chyba, że przy ilości o jakiej piszesz - kilka tysięcy sprawa ma się kompletnie inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie obecne z Addera zrobiłem sobie dodawarkę tylko i wyłącznie do własnych katalogów :) Skuteczność ~95% B) A jak Adder walnie komunikat że "brak formularza" itd to i tak wpis jak widziałem jest dodany tak jak by nie działało poprawnie sprawdzanie :D

A jeżeli chodzi o publikera zapewne ma lepsze rozpoznawanie kategorii i podkategorii.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności