Skocz do zawartości

Legalność dochodów na stronach internetowych


T-1000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ok, dzięki za odpowiedzi.

W takim razie jeszcze jedno pewnie banalne pytanko - skoro mogę legalnie zarabiać na stronach jako osoba prywatna (np. przez dotpay), to w jakim przypadku jest już wymagane, że muszę prowadzić działalność gospodarczą? Czy to zależy od dochodów, czy coś...?

Potrzebujesz nietypowy pendrive? Tylko teraz pendrive 8GB od Bone w tak dobrej cenie. Zapraszamy.

Kosmetyka aut - auto detailing Łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@T-1000 jeśli twoje dochody są regularne trzeba założyć DG, jeśli jednorazowy strzał można to bez działalności załatwić

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak się uprzesz możesz się rozliczać po przez np. umowę zlecenie, nawet jeśli chodzi o sprzedaż pojedynczych sztuk linków na stronie.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to już chyba w miarę wszystko wiem, co powinienem wiedzieć na ten temat. Dzięki ;)

PS.

PiO rządzi, to chyba jedyne forum na którym jestem zarejestrowany, na którym ludzie się tak licznie udzielają, że w chwilę po zadaniu pytania, już jest pełno odpowiedzi ;) A ogarnięcie całego forum jest chyba po prostu niemożliwe, trzeba by cały dzień czytać ;)

Pozdrawiam.

Potrzebujesz nietypowy pendrive? Tylko teraz pendrive 8GB od Bone w tak dobrej cenie. Zapraszamy.

Kosmetyka aut - auto detailing Łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanowiłeś się, że nie musisz mieć firmy na katalog, tylko mieć firme mimo katalogu? Za 90% platnych katalogów stoją firmy, często jednoosobowe i się rozliczają normalnie. Osoba prywatna też nie ma problemów z dochodowym, bo dotpay sie o to stara ;)

w jaki sposób?

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ExuS - nie no wiadomo, zależy też od pytania. (np. moje poprzednie pozostało bez odpowiedzi, ale najwyraźniej było bez sensu ;) )

Ale generalnie jest bardzo dużo użytkowników i ciągle ktoś coś pisze. Praktycznie nie da się zrobić tak, żeby mieć wszystko przeczytane (oczywiście wszystko czytając, a nie wybierając opcję "zaznacz forum jako przeczytane")

Potrzebujesz nietypowy pendrive? Tylko teraz pendrive 8GB od Bone w tak dobrej cenie. Zapraszamy.

Kosmetyka aut - auto detailing Łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, wiem, że forum ma dużo aktywnie wypowiadających się użytkowników.

to że dużo piszą nie znaczy że konkretnie :) sorki za OT

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze ja odpowiem. Ja zarabiam przez Dotpay za pomoca SMS premium jako osoba fizyczna. Aby dostac kase za ubiegly miesiac musze wygenerowac i podpisac rachunek i umowe. W rachunku jest wyraznie zaznaczone ile zarobilem, idzie z tego jako podatek do US, a ile do mojej kieszeni.

Na poczatku roku Dotpay przesyla mi PIT'a za SMS-y, ktory sluzy temu aby rozliczyc sie za jego pomoca z US w rocznym zeznaniu podatkowym.

Natomiast dochody uzyskiwane poprzez "Platnosci internetowe" Dotpay'a musze rozliczac juz co roku sam.

Sa one w moim przypadku na tyle niskie, ze nie musze rejestrowac DG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast dochody uzyskiwane poprzez "Platnosci internetowe" Dotpay'a musze rozliczac juz co roku sam.

Sa one w moim przypadku na tyle niskie, ze nie musze rejestrowac DG.

przypuśćmy, że opłata za korzystanie z serwisu to 100 zł / rok. Ludzie wpłacają poprzed płatności online dotpay. Uzbiera mi się powiedzmy za rok 10k z tego i co mam z tym fantem zrobić?

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności