Skocz do zawartości

Jak obejść potwierdzenie SMS w KONCIE GMAIL :)?


monika.mantur

Rekomendowane odpowiedzi

Zaproszenie? eee... nie wiem czy ja jestem zacofany, ale gMail wyszedł z bety jakieś dwa lata temu ;-)

Tak bardzo wyszedł, że nawet nie na wszystkich przeglądarkach można w pełni z niego korzystać, na Operze mimo zgodnosci ze standardami trzeba przestawiać z ajaxa na HTML ;]

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o2 to tragedia :)
To spróbuj wysłać na gmaila jakiś większy plik :) Albo spróbuj wysłać z gmaila plik z rozszerzeniem .exe, nawet jak jest spakowany jakimś zipem ;) Na o2 nie ma takich chorych ograniczeń. Co prawda mają reklamy dla debili i sam portal wygląda gorzej niż strona tytułowa Faktu, ale funkcjonalności ich poczty nie można im odmówić.

Brawo, w dodatku powiem jeszcze, że spam można wyeliminować prawie do zera, a reklamy wyłączam za parę złociszy rocznie chyba i mamy spokój :-)

Sprzedam domenę SPOZYCJONUJE.PL - masz wolne 899 zł ? Jeśli tak, to ta domena może stać się Twoją własnością już niebawem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z exekami to nie tylko na gmailu są problemy. Ja na wszelki wypadek zawsze pakuje rarem + hasełko. W ten sposób zawsze przechodzi.

A z dużymi mailami nie miałem nigdy problemów na gmailu. No ale pewnie zależy jak duże ktoś przesyła... ja nie wysyłałem/odbierałem nigdy większych niż kilkanaście MB.

Potrzebujesz nietypowy pendrive? Tylko teraz pendrive 8GB od Bone w tak dobrej cenie. Zapraszamy.

Kosmetyka aut - auto detailing Łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gazeta.pl to to samo co gmail,

a gmail chcąc nie chcąc ma najlepszy filtr, no i wygodny jest w ***!

Filtr, ktory czesciej niz inne filtry kwalifikuje zwykle maile jako spam jest gorszy od innych filtrow, bo w efekcie oprocz przegladania zwyklej skrzynki musisz jeszcze przegladac folder ze spamem.

Najlepsze filtr to jednak połączenie spamanihilatora z dowolnym programem pocztowym po wstepnym "wyoczeniu" przez 2-3 tygodnie.

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności