Skocz do zawartości

Zatrudnię pozycjonera


Oki

Rekomendowane odpowiedzi

A jak wyglądają stawki za godzinę w małych i średnich firmach za osobę która zajmuje się katalogowanie, zalpeczem, idt?

Jak by kogoś interesowało : Ile się zarabia w agencjach reklaowych ? to polecam

https://dl.dropbox.com/u/23514/SAR_zarobki_...reklamowych.pdf

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jakich kwalifikacji w cv oczekujesz?

CV mnie nie interesuje prawie zupełnie. Mam przygotowane zadania do wykonania dla kandydata (proste) i sprawdzam jak sobie z nimi poradzi - powiedzmy że w ciągu 3 dni mogę ocenić niemal na 100% czy taka osoba się nadaje czy nie do pracy.

Osoba od zaplecza to osoba która zna podstawy lub umie się szybko ich nauczyć w stawianiu podstawowych skryptów, ma dobrą organizację pracy (czyli potrafi korzystać z narzędzi jakie jej dostarczamy) , potrafi czytać ze zrozumieniem i stosować się do wytycznych, mile widziana wiedza ogólna i chęć nauki

PS: A gdzie thx ;)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zostało tutaj opisane może robić dowolna osoba z wykształceniem średnim i IQ wyższym od ziemniaka jeśli szuka pracy i chce tą pracę utrzymać

heh to ja mam w życiu pecha bo 95% osób na rozmowie w sprawie pracy / próbujących współpracować te IQ miało w takim razie niższe.

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam nie dlatego, że chcę zatrudnić, ale dlatego, że będę szukał pracy najprawdopodobniej w tym fachu :)

No to żoną raczej zostać nie możesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglądają stawki za godzinę w małych i średnich firmach za osobę która zajmuje się katalogowanie, zalpeczem, idt?

takie rzeczy robią stażyści... ;)

ktoś był pierwszy hehe;)

Zgadza się, za takie rzeczy nikt Ci normalny nie zapłaci nawet złotówki za godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, za takie rzeczy nikt Ci normalny nie zapłaci nawet złotówki za godzinę.

nawet nie wiesz ilu takich ludzi potrzeba do pracy

Chyba tylko we stolicy, słyszałem że tam ponoć pracodawcy nawet pytają pracownika ile chce zarabiać. W każdym innym miejscu w kraju chlebodawca powie najpierw się wykaż a potem pogadamy o pieniądzach ewentualnie zaskocz mnie a potem pogadamy o pieniądzach

na jakiej podstawie to piszesz ??

Życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasera to prawda - pisze z perspektywy stolicy

najbardziej znam tutejszy rynek pracy zwlaszcza w branzy SEO - na stazu mozesz smialo zarobic okolo 2k netto

ale z tego co wiem to katowice, krakow, wroclaw, poznan nie maja sie gorzej (ale tutaj moje informacje sa tylko i wylacznie znane z rozmow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalogerom i SEO Copywriterom płaci się nie tylko w stolicy. Mało, ale zawsze. Katalogowanie nie wymaga doświadczenia i bez problemów ludzie po zawodówkach sobie z tym radzą, choć przeważają w tym zawodzie kobiety z wyższym wykształceniem (humanistki). Ludzie od pisania zaczynają od 900zł na umowie o dzieło.

Treningi WattUp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak by kogoś interesowało : Ile się zarabia w agencjach reklaowych ? to polecam

https://dl.dropbox.com/u/23514/SAR_zarobki_...reklamowych.pdf

a handlarz punktami swl to po angielsku jak będzie? :P i czy jest takie stanowisko w tym zestawieniu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności