Skocz do zawartości

Zatrudnię pozycjonera


Oki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Chyba tylko we stolicy, słyszałem że tam ponoć pracodawcy nawet pytają pracownika ile chce zarabiać. W każdym innym miejscu w kraju chlebodawca powie najpierw się wykaż a potem pogadamy o pieniądzach ewentualnie zaskocz mnie a potem pogadamy o pieniądzach

To chyba my w innym kraju żyjemy :P Dzisiaj ciężko o dobrych pracowników a jeśli z wami przechodzą takie gadki to powinniście zacząć choć trochę siebie szanować.

Co do zarobków to mogę coś więcej powiedzieć jedynie o tym jak to wygląda zdalnie. Umowa UK/USA/CA min. 30-150 PLN/h po opodatkowaniu. Z pozycjonerami zależy czy np. pod pisanie aplikacji korzystających z GoogleAPI czy pod układanie kampanii czy jakąś prostą optymalizację. W pierwszym wypadku górna granica stawki, w drugim raczej ta dolna.

Co do sprawdzania "co kto robi" są do tego aplikacje które oferują pośrednicy.

Ogólnie jak zaczynacie i znacie angielski to polecam zdalnie. Jest niezły wips do CV i macie 2-5x więcej niż byście zarobili on-site w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawek22 - przez 2 lata pracowalem dla miedzynarodowej agencji i jak twierdzisz ze mozna zarobic 2 - 5x wiecej niz w Pl to jestem zainteresowany oczywiscie jesli to bedzie faktycznie 2 - 5x wiecej niz zarabialem.

Praca on - line (zdalna).

Pozdrawiam.

alumilut

Poprzedni NIC to - alumilut

Zmiana Nica nie z mojej winy.

Wasze Arty. na seointernet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności