Skocz do zawartości

[prywata] telefon z nawigacją


Igns

Rekomendowane odpowiedzi

iPhone - jeśli potrzebujesz tego jako telefonu/gadgetu/nawigacji.

Miałem okazję bawić się już różnymi sprzętami, ale ekran + ergonomia + masa naprawdę świetnych aplikacji w iPhonie bije resztę na głowę.

A jeszcze jakbyś dorwał iPhona 4 to już w ogóle - ekran robi piorunujące wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Bardzo lubię HTC już od czasów kiedy miałam SPV, miałam ich kilka, teraz z racji tego, że w pewnej sieci komórkowej jest mało HTC albo są drogie mam Omnię, a TŻ Omnię II. Obydwoje jesteśmy zadowoleni, chociaż podstawową wadą tych telefonów jest brak normalnej ładowarki takiej jak w PDA, każdy ma swoją, bo o dziwo Omnia I i II mają różne. Kiedyś mieliśmy jedną ładowarkę pod PDA i nie było problemu czy w domu, czy w firmie czy w samochodzie, teraz jest kłopot, bo o dziwo Omnia nie ładuje się podłączona do kompa. Ogółem dobry tel. ze złym wejściem na ładowarkę (wszystkie HTC mają jedno). Musimy mieć tel. na WM bo aplikacje firmowe tylko na WM są.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam np. avilę (do kupienia za śmieszne pieniadze) + darmowy trekbuddy. Bez żadnych licencji (a więc i piratowania) i łączenia z internetem mamy mapę całego świata (google maps). Jedyny minus (choć dla mnie to akurat plus) to brak komunikatów typu "skręć w lewo".

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności