Skocz do zawartości

Jakie obciążenie generują precle na wordpressie


Tomahawk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak się zastanawiam czy postawić parę precli na wordpressie czy na swoich dziwactwach.

Powiedzcie mi ile taki shared hosting wytrzymuje precli na wordpressie?

Hosting hostingowi nie równy więc najlepiej podajcie jaki hosting i ile precli...

Może ktoś trzyma na kei.pl precle? Tam jest ładnie wypisane ile zasobów zużywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsensowne pytanie. Tak samo jak by zapytać na 20 litrach paliwa jak daleko zajadę nie biorąc pod uwagę istotnych parametrów jakie to chyba nie trzeba pisać....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka zmiennych które uniemożliwiają odpowiedź na Twoje pytanie:

1. Różna konfiguracja serwerów

2. Różna liczba odsłon

3. Różne pluginy zainstalowane w Wordpressie.

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że przy tej samej ilości odsłon może to być od 0 do kilku % .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na podstawowej konfiguracji są niezauważalne. Dużo wtyczek, zwykle napisanych przez amatorów, mające niezoptymalizowane zapytania do bazy potrafią zabić serwer przy średnim ruchu.

EDIT: jeśli nie będzie tam SWLa to warto cache'ować całego wordpressa

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech.. po prostu chciałem żeby każdy napisał na jakim hostingu ile trzyma precli.... ale jedni nie potrafią powiedzieć ile mają.... a inni podają od 0 do 100 czyli też sami niewiedzą :P

Nie wiem chyba nie jasno coś napisałem albo pytanie kłopotliwe i nie każdy chce powiedzieć.

W każdym razie dziękuję za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności