Skocz do zawartości

Xrummer i Policja


skuteczna

Rekomendowane odpowiedzi

a innym spokojnie wystarcza to samo osiągnięte bez niej

inni odrzucają takie zlecenia albo zmieniają frazy na dłuższe, bo z krótkimi sobie nie dają rady

więc trudno stwierdzić że osiągają to samo

ale zaawansowani pozycjonerzy też w końcu rozszerzą swoje SEO na frazy trzywyrazowe i dłuższe, bo jak się ma pozycję na trudne frazy "A" i "A B", to zdobycie top 10 dla "A B C" jest kwestią znalezienia tego słowa C w statystykach/adwords i zrobienia mikroblasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
więc trudno stwierdzić że osiągają to samo

napisałem na podstawie autopsji - fakt, ze trochę dłużej to trwało, ale mi się nigdzie nie śpieszy.

Ogólnie to podoba mi się taka 'konkurencja' jadąca blastami - byle by nie spamowała moich for.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra i mam już parę informacji na temat POLICJI a raczej artykułu jaki podpisać można pod XRUMER'a

m. in. 269a KK

a dla pana ZGREDA o prawie unijnym to poczytaj tutaj W POLSCE I UNII :)

TUTAJ MOWA O SPAMACH NA FORACH : https://prawo.vagla.pl/node/8956

Forum jest społecznościowe, więc w tym momencie łamane jest prawo :). A powiem też do tego, że przyznali się do zarzucanego im czynu ;).

O radę prosiłam prawnika, dał mi tylko info odnośnie zapoznania się z tym artykułem.

Więcej na temat przestępstw jakie są w UE obowiązujące (komputerowe) LINK

Kit na ludność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monika: samo pozycjonowanie jest spamowaniem - więc to co masz w stopce podlega pod ten sam artykuł :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spamowanie zapleczami pod swle w google to gorszy spam niz xrummer :)

odchodząc od wartosci merytorycznej treści na blogach moniki

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzę to może i ma na temat pozycjonowania. Bo widzę to po pracy jaką wypracował.

A Pan tomek_25 sprzedajesz fałszywe info i niczym nie poparte. I jeśli twierdzisz, że ktoś tu jest niedorozwinięty :) to sprawdźmy może TEST IQ użytkowników PIO - co WY NA TO :)?

Do tego opublikować jego wyniki publicznie. W myśl, by nie oszukiwać.

Kit na ludność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz w gimnazjum sie dzieje, oj dzieje. ostatnio nawet jakas planete odkryli, wiec az taka wielka obelga to to nie jest :)

do moniki [z twojego ogloszenia o super seo white zaplecze]

zapleczówki były robione pod klienta, jednak się on wycofał z nich ze względu na wycofanie się ze współpracy

- wystarczy podlinkować je publikerem, adderem czy xrumerem

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę komentować Twoich wypowiedzi, bo są one po prostu na poziomie chłopca z gimnazjum.

Taka wypowiedź tym bardziej nic nie wnosi, ale jak sie chce nabić tysiąc postów w tydzień to trzeba coś pisać, a jak sie nie ma argumentów w dyskusji to wystarczy wrzucić komuś że zachowuje sie jak z gimnazjum :)

edit:

Sorry ze dokleje ten sam cytat,

zapleczówki były robione pod klienta (..) wystarczy podlinkować je publikerem, adderem czy xrumerem

ale... ROTFL

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wystarczy, chodź to nie ja będę je tym linkowała (*ja robię to ewetualnie publikerem i też staram się o unikalne wpisy, czy to katalogi seo czy katalogi VIP no i do tego precle)

spamowanie dzieli się na różne działy, poczytaj *bo nie mam już czasu na takie dziecinne komentarze

- jeśli mówimy o spamowaniu tysiący for tym samym postem

- a wpisywanie 10 wpisów o 1 treści to jest różnica raczej czy używanie unikalnych artykułów do presell page!

Mam przytoczyć notę prawną do wypowiedzi ZGREDA, który twierdził, że nie można podpiąć spamu pod ARTYKUŁ? Ehhh ja to widzę, że WAM wszystko trzeba pod nos podstawić.

UŻYJ google i trochę rozumu a na pewno sam znajdziesz informacje na ten temat. Ja nie mam czasu, by za każdym razem pytać się brata o informacje prawne bo paru forumowiczów PIO nie umie samemu pozyskać informacji!

P.S. nie wiem co śmieszy Cię w tej wypowiedzi, jeśli macie prowadzić dyskusje nie na temat - TO DARUJCIE SOBIE

Kit na ludność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"vivere militare est" a ty ją przegrywasz ze mną skoro już odnosisz się do moich wypowiedzi znaczy się że darzysz mię szczególną miłością ;)

LTFBWY !

edit: no i sama przyznalas że spamujesz ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności