Skocz do zawartości

Xrummer i Policja


skuteczna

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się dyskusja wywiązała, dorzucę swoje 3 grosze, choć większość tu broni Xrummer'a, to ja powiem jako właściciel kilku for dyskusyjnych, że syf dodawany przez tą maszynkę trafiał na moje fora, był uciążliwy, ale całe szczęście wystarczyło zaktualizować skrypty/użyć lepszego zabezpieczenia i już ta maszynka nie daje sobie rady i mam spokój, teraz męczy się z nim moja konkurencja ;)

Tworzenie, wsparcie sklepów na Prestashop GoPresta.pl zapraszam do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
spamowanie dzieli się na różne działy, poczytaj *bo nie mam już czasu na takie dziecinne komentarze

- jeśli mówimy o spamowaniu tysiący for tym samym postem

- a wpisywanie 10 wpisów o 1 treści to jest różnica raczej czy używanie unikalnych artykułów do presell page!

spam to spam, nie ma znaczenia, czy walniesz 1k wpisów na fora, czy walniesz jeden wpis, jeżeli jest to spam (cos czego nie chce własciciel), to nim pozostanie...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczyło zaktualizować skrypty/użyć lepszego zabezpieczenia i już ta maszynka nie daje sobie rady

zgadza się, ale zawsze to jakiś czas trzeba poświęcić na to - można by było go spożytkować na coś innego.

Oj, oj, lawinowo rośnie popularność tego śmiecia w Polsce - dosłownie z dnia na dzień widać kolejne 'młode wilki'. Kilka dni temu zerknąłem na podejrzanie dużą kolejkę poczty na jednym darmowym hostingu, a tam setki maili rejestracyjnych przychodzących z forów różnych części świata - dawniej tego nie było. Zupełnie gdzie się człowiek nie obejrzy trzeba wyrywać chwasty - jak na mojej działce.....

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam skrypt IPB niby z zabezpieczeniami - ale zauważam że uparciuchy rejestruja się recznie, uzupełniaja profil. Na razie dużo tego nei ma - 1-2 sztuki dziennie ale był orkes ze i 20 userów wywalałem na dzień. Obecnie ucichło bo widac bylem zbyt uparty ;)

dodatkowo można użyć pliku htaccess i wstawic tak zwane forbidden countries i już jest luźniej :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę dziwią modzi, którzy czyszczą podpisy... Rozumiem, że to reklama, nie koniecznie ktoś na jakims forum chce takich userów z podpisami, ale w moim przypadku nie ograniczam się tylko do załozenia profilu i walnięcia postu w stylu: tak, super, oooo... Tylko są to merytoryczne posty... Oczywiście mam gdzieś takie fora i nie będe tracił czasu na normalne udzilanie sie tam nie dopuszcza sie podpisów z dofollow... ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, tak sobie czytam i czytam to co piszecie na forum i zastanawia mnie jedno:) kiedy znajdujecie czas na pracę? Mam wrażenie, że cały czas tu siedzicie:)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykłąd mam rozdwojenie jaźni (w porywach jest mnie nawet ze 3 osoby), 6 rąk i mam kurs "mistrz klawiatury" :]

Dobra organizacja i na wszystko jest czas, zresztą u mnie praca robi sie sama ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo można użyć pliku htaccess i wstawic tak zwane forbidden countries i już jest luźniej :)

szczególnie jak rodzimi specjaliści się dorwali, to można zrobić forbidden Poland.... ;)

Ja bym sugerował zrobić tutaj dział pręgierz i piętnować masowych spamerów na forach.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jada z polskich IP - za duże ryzyko :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Przecież jest to zwykły spam, zabroniony przez prawo.

...

Nie prawda.

Spam to (w skrócie) niechciana wiadomość kierowana do konkretnej osoby/na konkretny adres/kontakt.

Spamem będzie wysyłanie niechcianych maili, niechcianych wiadomości na GG, etc. Tego też (niechcianych wiadomości) tyczy się prawo.

Ktoś kiedyś mylnie nazwał spamem pisanie na forach i teraz mamy takie skrzywienie definicji spamu.

Po szczegółowe informacje zapraszam do stawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204)

https://www.abc.com.pl/serwis/du/2002/1204.htm

Tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak to napisal IT, ja uzywam archaicznych metod :] ....... pozycje stabilne

to właśnie jest najważniejsze, że mimo 'konkurencji' tego śmieciowego narzędzia, można istnieć wysoko na WSZELKIE, nawet najtrudniejsze frazy pracując metodami archaicznymi.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakaś rozsądna wypowiedź.

Bo z wypowiedzi typu

Program jest legalny ale może doprowadzić do wizyty niebieskich w domu

Nieźle mnie rozbawiły.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności