Skocz do zawartości

Xrummer i Policja


skuteczna

Rekomendowane odpowiedzi

Spam to (w skrócie) niechciana wiadomość kierowana do konkretnej osoby/na konkretny adres/kontakt.

Wysyłając wiadomość na moje forum wysyłasz jednocześnie maila do mnie, bo mam ustawione powiadomienia mailowe, więc jest to spam.

Nie życzę sobie, żeby ktoś używał mojego forum w sposób zautomatyzowany w celu podbijania rankingu w Google jakiejś innej strony. W ogóle nie chcę, żeby linki wychodzące z mojego forum miały wpływ na ranking Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Niestety, ale chyba trzeba pozabezpieczac to przed takimi zautomatyzowanymi akcjami i tyle, może troche czasu to zajmuje, ale masz potem spokój i nie tracisz czasu na koszenie zarośniętego trawnika chwastami, a i nie wiem, czy czas poświęcony na takie zabezpieczenie nie będzie krótszy niz czas poswięcony na komendzie :D

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale chyba trzeba pozabezpieczac to przed takimi zautomatyzowanymi akcjami i tyle

Tak, ale nie powinno dochodzić do takich sytuacji, że spamer twierdzi że jego spam jest "legalny", czyli nazwanie go spamerem to pomówienie, czy blokowanie jego spamu jest ograniczaniem dostępu do rynku.

Warto dodać, że zabezpieczenia utrudniają rejestrację nowego konta na forum z telefonu komórkowego, gdzie często obsługa JS czy Flasha jest ograniczona albo nieistniejąca, podobnie pliki graficzne z tekstem są nieczytelne bez użycia specjalnych opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Wysyłając wiadomość na moje forum wysyłasz jednocześnie maila do mnie, bo mam ustawione powiadomienia mailowe, więc jest to spam.

...

Czyli to Ty sobie sam spamujesz :D (to nie ja wysyłam maila do Ciebie a Twoje forum).

...

Nie życzę sobie, żeby ktoś używał mojego forum w sposób zautomatyzowany w celu podbijania rankingu w Google jakiejś innej strony. W ogóle nie chcę, żeby linki wychodzące z mojego forum miały wpływ na ranking Google.

Ja Ciebie rozumiem. Jest to jednak Twoje Pobożne życzenie. Jedyne co możesz zrobić to napisać regulamin, który będzie to opisywał i w uzasadnionych sprawach będziesz zakładał sprawę w sądzie (z powództwa cywilnego) i będziesz się procesował o łamanie Twojego regulaminu a nie o "spam".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problemy...

No mają, nie chcą syfu na swoich forach, załóż sobie fajne forum i dopuszczaj wszystko jak leci i będzie świetnie, są tacy, ktorzy dbają, nawet o jakisę mizerne fora, ale to ich i mogą miec takie wlasnei problemy. No i to PL, a nie juesej :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie życzę sobie, żeby ktoś używał mojego forum w sposób zautomatyzowany w celu podbijania rankingu w Google jakiejś innej strony. W ogóle nie chcę, żeby linki wychodzące z mojego forum miały wpływ na ranking Google.

Forum dyskusyjne jest miejscem gdzie każdy może się wpisywać - pisać co chce i jak chce i to Ty decydujesz co jest zgodne z jego zasadami, a nie policja czy inne organy.

Chciałeś mieć forum, to z tym walcz :)

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale większość spamu leci na fora USA, a tam nie wiem czy jest to dozwolone.

Ja nic do xr nie mam, tylko zastanawiam się czy nie można przez to nabawić się kłopotów.

Niezależnie od definicji, jednak niszczymy czyjeś forum.

No to juz tym bardziej w US wolnosc slowa jest zagwarantowana w konstytucji 1szy i 14-ty amendment.

seo tools reverse IP, duplicate class C IP range, IP to domain, IP to country,whois IP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsylam do ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną .... czy jak zglosze Twoj powyzszy post na Policje bedziesz miala klopoty ?

Tu już sporo zależy od treśic takiego posta. Natomiast nie jest to jedyna ustawa, o której można w tym kontekscie wspomniec.

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności