Skocz do zawartości

pomysł na content


zero3

Rekomendowane odpowiedzi

Ale właśnie chodzi o to żeby nie trzeba było bawić się w przepisywanie ;)

Może siostre zatrudnie ? ;)

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ale właśnie chodzi o to żeby nie trzeba było bawić się w przepisywanie smile.gif

Może siostre zatrudnie ? biggrin.gif

Skaner + programy do rozpoznawania pisma ;) ?

Chociaż do mojego pisma i tak to się nie sprzyda :F

Systemy Wymiany Linków - Zdobądź więcej linków przy pomocy systemów automatycznej wymiany linków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście wiedzieli jak ja pisze.

Profesorwie biorą mnie co chwila na "dobyt" bo nie mogą sie połapać.

Co Pan robi na Politechnice? W Gdańsku jest przecież Akademia Medyczna ;)

Książka = prawa autorskie

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak FireFox czytając powyższe posty myślałem o prawach autorskich w książkach

a skanowanie kartek z zeszytów i potem progam do ropoznawania liter to nie w moim przypadku ;) , nic by z tego nie wyszło, program by się zawiesił , hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, może ktoś stworzy polską biblię online? :D

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Tadeusz, Ogniem i mieczem, Potop, Quo vadis (łaciński content :P ) jeżeli chcecie coś nowszego, to mogą być akty prawne czy to polskie, czy tez unii europejskiej itp. wszelkiego rodzaju kodeksy - dużo tekstu, a na słowo "podmiot" będziesz wyżej niż strona do nauki języka polskiego :D . Są też publikacje internetowe różnych angielskojęzycznych książek, czy innych contentów. tylko korzystać ;) jak wrócę do domu, to sam się zacznę tym zajmować.

zaplecza nie posiadam, ale już nie za długo... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do wątku spamu - wklejam poniżej soczysty kawałek smakowitego spamu przedniej jakości, który zaszczycił skrzynkę mojej żony.

Zastanawiałem się nad umieszczeniem tego w dziale "humor", no ale że akurat się napatoczył wątek o spamie to pomyślałem, że będzie jak znalazł. No może tylko nie wiem czy to trochę nie wstyd zamieścić aż taki bełkot na porządnej stronie ze spamem ;)

A przy okazji zagadka - o jakimż to "monopoliście na rynku serwisów WWW" :) posiadającym 3 miliony :D abonentów mowa ? :) Ja nie miałem wątpliwości już na początku drugiego akapitu :(

Czy masz stronę WWW na której chciałbyś zarobić? Biznes dla którego Internet mógłby być dodatkowym źródłem dochodu? A może chcesz mieć dochodowy biznes stricte internetowy?

Coś łączy te 3 sytuacje. Coś łączy Twoją sytuację z pozostałymi. To coś, to świadomość, że potrzebujesz niebagatelnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego. Czujesz, że potrzebujesz praktycznego know how robienia biznesu i marketingu w internecie.

Ile miesięcznie zarabiasz na własnych projektach internetowych? Ile chciałbyś zarabiać miesięcznie?

Różnica jest dowodem na to, że:

-- dobrze robisz czytając dalej,

-- głupio zrobili Ci, którzy przerwali

Nie przerwałeś. Gratulujemy wyczucia.

Ludzie, który proponują Ci obecność w internecie często mówią tylko o tym jak zrobić serwis WWW, jak programować, projektować grafikę. Jednak serwis WWW jest tylko narzędziem marketingowym. Twój, czy też nasz serwis WWW, nie jest nic warty jeśli nie stoi za nim potężny marketing. Za naszym stoi taki marketing. Za Twoim też będzie stał, bo potężny marketing nie znaczy drogi marketing, ale rozważny.

Jeśli wydałeś jakiekolwiek pieniądze na swój serwis WWW to powinieneś te pieniądze odzyskać... z górką lub górą. Aby to zrobić wiesz już, że powinieneś tylko czytać dalej.

Rozumiesz już pewnie głupotę tych, którzy inwestują czasami ponad tysiąc złotych w serwis WWW, ale niech to będzie nawet kilkaset złotych, a nie inwestują grosza w to by ich serwis zarabiał. Płacisz za serwer, domenę, książki, programowanie, płacisz swoim czasem, który nie jest przecież nic nie warty. Ciągle tylko płacisz, a powinieneś zarabiać.

Serwis WWW to nie jest studnia bez dna... dla tych, którzy jak Ty czytali dalej.

Dzisiaj prawie każdy potrafi robić lepsze lub gorsze strony WWW. Tylko niewielu potrafi nawet na byle jakiej lub dobrej (bez znaczenia) stronie zarobić. Te niewiele osób gromadzi się w jednym miejscu. W jedynym miejscu w Polsce, gdzie uczy się praktycznego marketingu.

Jest kilka serwisów i czasopism, w których pisze się o praktycznym marketingu. Lektura tego typu publikacji to czysta przyjemność... i ZERO pożytku, żadnego przełożenia na dochody.

Z drugiej strony jest monopolista na rynku serwisów WWW, który uczy łopatologicznie jak robić marketing internetowy, na przykładach, krok po kroku. Jest to serwis gdzie cała społeczność właścicieli biznesów wymienia się wiedzą i doświadczeniami. Odpowiada na trudne i najprostsze pytania w sposób MERYTORYCZNY.

Mimo iż jest to monopolista, jedyny taki serwis w Polsce, nie ma najmniejszego ryzyka finansowego dla nas, którzy korzystają z jego usług. Ryzyko finansowe jest zerowe, bo jako pierwszy w Polsce i na razie jedyny ten serwis wprowadził 30 dni gwarancji zwrotu wszystkich pieniędzy z dowolnego zmyślonego lub szczerego powodu.

Dosłownie możesz pozyskać do niego dostęp, przez 30 dni czytać i nawet nie podawać powodu rezygnacji... ostrzegam jednak, że praktycznie nikt nie rezygnuje - nie opłaca się.

Nie opłaca się nie mieć dostępu do tego serwisu i tej społeczności. Najprostszy przykład. Najtańsza kampania reklamowa, gdziekolwiek, będzie kosztowała Cię więcej niż dostęp do [nazwa serwisu]. A tylko jeden z ponad 20 działów tego serwisu powie Ci dokładnie jak uzyskać wielokrotnie większy zysk na każdej kampanii reklamowej.

Dlaczego tak tanio? Bo jest nas naprawdę wielu. Wiele jest osób takich jak Ty i ja, którzy chcą aby ich serwis WWW przynosił poważny a nie tylko pokrywający koszty dochód. Jest nas blisko 3 miliony w Polsce i serwis zarabia na dużej liczbie abonentów. Ułamek zgromadzonej tam wiedzy w 3-dniowym szkoleniu dla kilkunastu osób kosztuje kilkanaście razy więcej. Gdy szkoli się kilkadziesiąt, kilkaset razy więcej osób na raz, ceny mogą być niższe i są.

Dla kogo ten serwis? Dla Ciebie bo czytasz, a to znaczy, że dotyczy Cię jedna z przedstawionych już sytuacji:

-- Masz stronę WWW na której chciałbyś zarobić.

-- Masz biznes dla którego Internet mógłby być dodatkowym źródłem dochodu.

-- Chcesz mieć dochodowy biznes stricte internetowy.

Dla małego i średniego biznesu i dla osób, które myślą o zarabianiu na serwisie WWW.

Unikalna cecha tego serwisu? Łopatologiczne wyłożenie wiedzy o marketingu internetowym na jasnych przykładach. Trzymanie się realiów polskiego małego i średniego biznesu czyli realiów ograniczonych środków finansowych na marketing. Nie sztuka jest kampania za 10 czy 100 tysięcy złotych. Sztuką jest zarobić na kampanii za mniej niż 1000 złotych, może nawet za 100, 200 złotych.

Wada tego serwisu? Objętość archiwum to lektura na przynajmniej miesiąc ciągłego czytania. Mało tego, codziennie przybywają nowe materiały, w tej ilości można utonąć.

To jedyny taki projekt, który promujemy w [nazwa serwisu]. Robimy to dla naszych klientów. Klientów, którzy chcą się nauczyć jak zrobić wokół strony www biznes, jak zarobić niebanalne pieniądze.

Rozpoczęcie jest proste!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności