Skocz do zawartości

pomysł na content


zero3

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając jeszcze do wątku spamu - wklejam poniżej soczysty kawałek smakowitego spamu przedniej jakości, który zaszczycił skrzynkę mojej żony.

Zastanawiałem się nad umieszczeniem tego w dziale "humor", no ale że akurat się napatoczył wątek o spamie to pomyślałem, że będzie jak znalazł. No może tylko nie wiem czy to trochę nie wstyd zamieścić aż taki bełkot na porządnej stronie ze spamem :(

................

90815[/snapback]

Czyszby to był GÓRÓ POLSKIEGO MARKENTINGÓ SEKCIARSKIEGO ? Znany wszystkim jako niejaki Majewski? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
-- dobrze robisz czytając dalej,

-- głupio zrobili Ci, którzy przerwali

Też to wczoraj dostałem. Po tym kawałku od razu domyśliłem się czyja to robota - niektórzy pewnie po 1. zdaniu.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności