Skocz do zawartości

Kościoły źródłem zarazy (bakterie kałowe)


Jacek J.

Rekomendowane odpowiedzi

wołają księdza

Jak coś takiego zobaczysz to nagraj, wtedy uwierzę.

A dlaczego ma płacić skoro jest na ryczałcie? Myślisz, że dlaczego taksówkarz zamiast płacić 250zł miesięcznie ryczałtu woli iść na KPiR?

To ryczałt od wiernych, a reszta kasy? A ZUS?

Temat bakterii kałowych jest tutaj kluczem, a przyczepiłeś się do jednego zdania, które napisałem i sam przechodzisz na rozważania o zarobkach, podatkach.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Popytaj wolontariuszy w hospicjach bo mi nie uwierzysz ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak rozdzielisz w hospicjach tych wierzących od niewierzących? Nie zrobisz tego bo tak naprawdę nie znasz ich życia, ich poglądów. Jedni wołają, inni nie wołają, nie rób z tego reguły.

Pokaż mi dane, prawdziwe o ilości katolików w Polsce;)

@remberciak a czy ja tego oczekuje? Temat jest o czym innym, a sami go zmieniacie.

@Beerbant w filmach o "pszczółkach i kwiatkach" także wołają "o boże, o boże..." to na pewno wierzący;)

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacekj@

Jest takie stare polskie mądre przysłowie ale możesz go nie znać bo młody jesteś :) Jak trwoga to do Boga....

i uwierz że tak jest...

Tłumaczenia przysięgłe z języków: rosyjski, ukraiński, gruziński.

link zdjęty :) Zdjąłem linki z profilu do swoich katalogów info priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie stare polskie mądre przysłowie ale możesz go nie znać bo młody jesteś Jak trwoga to do Boga.

Nie taki młody. I powiedzenie najbardziej pasuje do katolików, masz racje, zwłaszcza tych, którzy się nimi nazywają i nie przestrzegają własnych zasad, czyli pewnie większość.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, szczerze mówiąc za krótko żyjesz (nie traktuj tego jako zarzut) i chyba z mało widziałeś ...

Jak trwoga to do Boga....

i weź pod uwagę, że powyższe nie wzięło się z powietrza ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorą ślub kościelny

Można, sam mam, ale przysięgałem przed żoną nie przed jakimkolwiek bogiem, da się? Da. Bóg to nazwa siły wyższej w wierzeniach, więc Boga katolików można nazywać bogiem ;)

Jacek, szczerze mówiąc za krótko żyjesz (nie traktuj tego jako zarzut) i chyba z mało widziałeś ...

To zwykła dyskusja i nikt nikomu tu nie zarzuca. W życiu wiele widziałem i chyba za wiele, aby być katolikiem.

A odnośnie powiedzenia to napisałem już wcześniej co myślę.

Możemy się tak spierać do końca życia i tak nikt nie będzie miał racji bo i częściowo ma ją każda ze stron, a częściowo nie. Wszystko zależy od indywidualnych poglądów. I nie mam zamiaru naskakiwać na katolików czy nie katolików. Pić mogę z każdym;)

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś w ogóle wcześniejsze wypowiedzi. Takie kwoty to wiesz, gdzie można wsadzić... Resztę pokrywał i pokrywa fundusz kościelny, na który płacą podatki wszyscy, nie tylko wierni - gdzie tu sprawiedliwość?

I czytaj ze zrozumieniem, proszę.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, sam mam, ale przysięgałem przed żoną nie przed jakimkolwiek bogiem, da się? Da. Bóg to nazwa siły wyższej w wierzeniach, więc Boga katolików można nazywać bogiem...

To zwykła dyskusja i nikt nikomu tu nie zarzuca. W życiu wiele widziałem i chyba za wiele, aby być katolikiem.

A odnośnie powiedzenia to napisałem już wcześniej co myślę.

Możemy się tak spierać do końca życia i tak nikt nie będzie miał racji bo i częściowo ma ją każda ze stron, a częściowo nie. Wszystko zależy od indywidualnych poglądów. I nie mam zamiaru naskakiwać na katolików czy nie katolików. Pić mogę z każdym;)

Przyszedłeś, porównałeś wodę święconą do gówna, domagałeś się sanepidu w kościołach, kłócisz się o podatkach kościelnych. Niby bez powodu, aż tu nagle finał. Przedstawiasz nam swoją doktrynę światopoglądową. Powiedz mi po co? Co Ci przeszkadza, że ktoś wierzy w to w co wierzy. Na prawdę, zachowaj swoje poglądy i przemyślenia dla siebie. Rób sobie co chcesz i pozwól innym na to samo.

Quas Primas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od indywidualnych poglądów

Ja myślę, że bardziej wszystko zależy od człowieka ;) i jego indywidualnego podejścia do wiary . Natomiast chyba każdy się zgodzi, że własny rozum "cza mieć" aby nie ulegać zbiorowej histerii w każdym temacie ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedłeś, porównałeś wodę święconą do gówna, domagałeś się sanepidu w kościołach, kłócisz się o podatkach kościelnych. Niby bez powodu, aż tu nagle finał. Przedstawiasz nam swoją doktrynę światopoglądową. Powiedz mi po co? Co Ci przeszkadza, że ktoś wierzy w to w co wierzy. Na prawdę, zachowaj swoje poglądy i przemyślenia dla siebie. Rób sobie co chcesz i pozwól innym na to samo.

Zacząłeś sam o czymś innym, więc o czym Ty w ogóle piszesz. Poglądy można prezentować, gdzie się chce i kiedy się chce, to wolny kraj, więc Ty tego nikomu nie zabronisz.

Pokaż mi, gdzie napisałem, że mi przeszkadzają osoby wierzące. Jak nie wiesz o czym piszesz to tego nie rób.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś w ogóle wcześniejsze wypowiedzi. Takie kwoty to wiesz, gdzie można wsadzić... Resztę pokrywał i pokrywa fundusz kościelny, na który płacą podatki wszyscy, nie tylko wierni - gdzie tu sprawiedliwość?

Ze dwa miesiące temu wypowiadał się w TVP Info biskup i mówił, że te kwoty funduszu kościelnego są śmieszne dla nich i jak chcą to niech zabierają. Ten fundusz opłaca tylko księży bez dochodów, a takich przecież jest bardzo mało. Śmiem twierdzić, że likwidacja tego funduszu bardziej uderzy w inne grupy religijne niż w KK. Zresztą co to zmieni, bezrobotny ksiądz bez parafii zapisze się wtedy do Urzędu Pracy.

Quas Primas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności